SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Szczecin szuka sponsora tytularnego do stadionu piłkarskiego, na początek zatrudni agencję

Władze Szczecina szykują się do wyboru sponsora tytularnego dla nowego piłkarskiego Stadionu Miejskiego. Teraz w przetargu chcą wybrać agencję, która im w tym pomoże.

fot. Pogoń SzczecinArticle

Budowa nowego stadionu w Szczecinie rozpoczęła się w 2019 roku. Obiekt będzie nosić nazwę Floriana Krygiera, jednego z założycieli klubu piłkarskiego Pogoń Szczecin. Obecnie trwają ostatnie prace. Oficjalne oddanie stadionu do użytku zaplanowane jest na lipiec br.

Nowy obiekt będzie jednym z największych stadionów w Polsce - będzie mógł pomieścić 21 173 kibiców.

Władze Szczecina przygotowują się do wyboru sponsora tytularnego obiektu, który zapłacić za eksponowanie swojej marki. Obecnie rozpoczęły przetarg na wybór agencji, która doradzi im w procesie pozyskiwania sponsora.

Współpraca z wybraną w nim firmą ma potrwać ok. 9 miesięcy. Będzie podzielona na etapy. Etap I będzie obejmować zebranie danych niezbędnych do opracowania oferty sponsorskiej (dokumentacja zdjęciowa Stadionu Miejskiego, charakterystyka obiektu, wykazu podmiotów wyłączonych z ofertowania ze względu na bezpośrednie relacje zamawiającego) oraz opracowanie oferty sponsorskiej.

W II etapie ma zostać opracowana i przedstawiona koncepcja prowadzenia działań zmierzających do pozyskania sponsora tytularnego, dystrybucja oferty sponsorskiej, rozeznanie rynku w zakresie podmiotów potencjalnie zainteresowanych
współpracą z władzami Szczecina i prezentacja oferty. Wtedy też wybrana firma będzie musiała przygotować listę minimum 3 firm
zainteresowanych współpracą sponsorską z władzami Szczecina.

Etap III będzie obejmować negocjacje z podmiotami zainteresowanymi, rekomendacje co do wyboru sponsora, przygotowanie umowy. W IV etapie zaplanowane negocjacje z potencjalnym sponsorem.

Władze Szczecina wymagają, by na liście potencjalnych sponsorów tytularnych nowego stadionu nie było tych firm, z którymi miasto już współpracuje.

Umowa ze sponsorem stadionu ma zostać zawarta w I kwartale 2023 roku, a umowa z nim będzie obowiązywać minimum 3 lata.

Przetarg na doradcę władz Szczecina trwa do 23 maja br., a jedynym kryterium wyboru jego zwycięzcy jest cena.

Dołącz do dyskusji: Szczecin szuka sponsora tytularnego do stadionu piłkarskiego, na początek zatrudni agencję

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Holland
Czyżby w UM Szczecin nie było wydziału promocji? Do tak prostej transakcji trzeba wynajmować zewnętrzną agencję?
odpowiedź
User
Pomorzanin
Paprykarz arena .
odpowiedź
User
P
Bosman stadium.
odpowiedź