SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Szczęśliwa klientka reklamuje Fundusz Hipoteczny Dom (wideo)

Ruszyła telewizyjna kampania reklamowa dożywotniej renty hipotecznej oferowanej przez Fundusz Hipoteczny Dom. Akcję przygotowały firmy Marketing4Hire i Maxus.

Article

Bohaterką spotu Funduszu Hipotecznego Dom jest emerytowana lekarka, która dzięki rencie hipotecznej może zajmować się swoim hobby fotograficznym. - Chcielibyśmy pokazać, że osoby starsze, które posiadają dom lub mieszkanie, nie muszą borykać się z kłopotami finansowymi. Mogą mieć środki pieniężne nie tylko na podstawowe potrzeby, ale również na swoje pasje - tłumaczy Robert Majkowski, prezes Funduszu Hipotecznego Dom.

Kampania - skierowana do osób powyżej 60. roku życia, mieszkających w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, o wykształceniu co najmniej średnim - ma charakter edukacyjny.

- Wiedza na temat hipoteki odwróconej jest wciąż niewielka. Ci, którzy coś przeczytali lub usłyszeli w mediach, często boją się, że podpisanie umowy dożywocia wiąże się z ryzykiem utraty miejsca do mieszkania - przyznaje Robert Majkowski. - Właśnie dlatego chcieliśmy pokazać w reklamie jednego z naszych klientów, a nie aktora. To uwiarygadnia przekaz - dodaje.

Spot od 2 czerwca jest emitowany m.in. w kanałach TVP, Polsatu, stacjach muzycznych, filmowych, a także w TVN7, TTV, TV6, ATM Rozrywka, CBS i BBC Lifestyle.

Kreacją i produkcją reklamy zajęła się agencja Marketing4Hire wspólnie z Arnakiem Majewskim, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Maxus.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Szczęśliwa klientka reklamuje Fundusz Hipoteczny Dom (wideo)

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jacek
Być może FH Dom nie oszukuje w sensie ścisłym, ale oddanie domu za około 20 procent jego wartości jest postępowaniem wątpliwym etycznie. Mamy wolny rynek, nie ma przymusu korzystania z tej usługi, ale dopóki nie będzie zapowiadanych sankcji prawnych dla tego rodzaju działalności, trudno mówić, by wszystko było zgodne z prawem, skoro odnośnego prawa nie ma.
odpowiedź
User
Marg
Jeżeli kodeks cywilny nie oznacza prawa, to faktycznie go nie ma :/ Jeśli się natomiast wyliczy rozmaite ryzyka to te ok. 30 proc. wartości nie jest niczym nagannym. Banki ze swoim odwróconym kredytem dadzą tyle samo lub mniej, a klient bedzie musiał na wlasny koszt ubezpieczać mieszkanie i remontować je. Tu właścicielem są fundusze i one muszą to robić na własny koszt. Nie ma też tych wszystkich opłat manipulacyjnych, w których przodują banki i to zgodnie z prawem i nadzorem bankowym. Za życia można mieszkanie odzyskać (dot. FHDOM), w przypadku odwróconego kredytu z kolei spadkobiercy po śmierci - tyle, że trzeba splacić ze wszystkimi kosztami dodatkowymi, więc to fikcja. Nie jestem pracownikiem fuduszu ale interesuję się od dawna tym zagadnieniem zawodowo.
odpowiedź
User
jakub2
Kanciarstwo i złodziejstwo kwitnie w tym kraju, za marne pieniadze wyłudza się od starych ludzi ich dorobek życie .
odpowiedź