SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szczęśliwa klientka reklamuje Fundusz Hipoteczny Dom (wideo)

Ruszyła telewizyjna kampania reklamowa dożywotniej renty hipotecznej oferowanej przez Fundusz Hipoteczny Dom. Akcję przygotowały firmy Marketing4Hire i Maxus.

Article

Bohaterką spotu Funduszu Hipotecznego Dom jest emerytowana lekarka, która dzięki rencie hipotecznej może zajmować się swoim hobby fotograficznym. - Chcielibyśmy pokazać, że osoby starsze, które posiadają dom lub mieszkanie, nie muszą borykać się z kłopotami finansowymi. Mogą mieć środki pieniężne nie tylko na podstawowe potrzeby, ale również na swoje pasje - tłumaczy Robert Majkowski, prezes Funduszu Hipotecznego Dom.

Kampania - skierowana do osób powyżej 60. roku życia, mieszkających w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, o wykształceniu co najmniej średnim - ma charakter edukacyjny.

- Wiedza na temat hipoteki odwróconej jest wciąż niewielka. Ci, którzy coś przeczytali lub usłyszeli w mediach, często boją się, że podpisanie umowy dożywocia wiąże się z ryzykiem utraty miejsca do mieszkania - przyznaje Robert Majkowski. - Właśnie dlatego chcieliśmy pokazać w reklamie jednego z naszych klientów, a nie aktora. To uwiarygadnia przekaz - dodaje.

Spot od 2 czerwca jest emitowany m.in. w kanałach TVP, Polsatu, stacjach muzycznych, filmowych, a także w TVN7, TTV, TV6, ATM Rozrywka, CBS i BBC Lifestyle.

Kreacją i produkcją reklamy zajęła się agencja Marketing4Hire wspólnie z Arnakiem Majewskim, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Maxus.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Szczęśliwa klientka reklamuje Fundusz Hipoteczny Dom (wideo)

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jacek
Być może FH Dom nie oszukuje w sensie ścisłym, ale oddanie domu za około 20 procent jego wartości jest postępowaniem wątpliwym etycznie. Mamy wolny rynek, nie ma przymusu korzystania z tej usługi, ale dopóki nie będzie zapowiadanych sankcji prawnych dla tego rodzaju działalności, trudno mówić, by wszystko było zgodne z prawem, skoro odnośnego prawa nie ma.
9 9
odpowiedź
User
Marg
Jeżeli kodeks cywilny nie oznacza prawa, to faktycznie go nie ma :/ Jeśli się natomiast wyliczy rozmaite ryzyka to te ok. 30 proc. wartości nie jest niczym nagannym. Banki ze swoim odwróconym kredytem dadzą tyle samo lub mniej, a klient bedzie musiał na wlasny koszt ubezpieczać mieszkanie i remontować je. Tu właścicielem są fundusze i one muszą to robić na własny koszt. Nie ma też tych wszystkich opłat manipulacyjnych, w których przodują banki i to zgodnie z prawem i nadzorem bankowym. Za życia można mieszkanie odzyskać (dot. FHDOM), w przypadku odwróconego kredytu z kolei spadkobiercy po śmierci - tyle, że trzeba splacić ze wszystkimi kosztami dodatkowymi, więc to fikcja. Nie jestem pracownikiem fuduszu ale interesuję się od dawna tym zagadnieniem zawodowo.
9 8
odpowiedź
User
jakub2
Kanciarstwo i złodziejstwo kwitnie w tym kraju, za marne pieniadze wyłudza się od starych ludzi ich dorobek życie .
10 8
odpowiedź
User
iwona kilma
Kto w tej reklamie zatrudnił tak nie sympatyczną z wyglądu Hermwegilde ,wypłowiałą bezzębną babsztyl
8 8
odpowiedź