SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Szczęśliwi użytkownicy systemu Era Tak Tak

Przed wymarzonym "długim majowym weekendem", od 28 kwietnia br. ...

Przed wymarzonym "długim majowym weekendem", od 28 kwietnia br., użytkownicy systemu Era Tak Tak będą mogli skorzystać z nowej usługi "Szczęśliwy Dzień w Era Tak Tak", dzięki której będą rozmawiać według najkorzystniejszej stawki.

Rozwiązanie jest efektem konsekwentnej strategii dostarczania usług przyjaznych użytkownikom. "Szczęśliwy Dzień w Era Tak Tak" polega na tym, że użytkownik może wybrać jeden dowolny dzień tygodnia, ustawić go jako Szczęśliwy Dzień i płacić za połączenia 69 groszy netto. Oferta dotyczy połączeń na telefony stacjonarne oraz na numery sieci Era. Połączenia na numery innych operatorów komórkowych realizowane będą według stawek dla poszczególnych taryf. Z oferty tej będą mogli skorzystać użytkownicy wszystkich taryf dostępnych w systemie pre-paid w sieci Era: "Cały dzień", "Razem" oraz "SMS Fan".

Użytkownik systemu Era Tak Tak aktywując usługę "Szczęśliwy Dzień w Era Tak Tak" w dniach 28.04.2003 - 30.06.2003, skorzysta z promocyjnych warunków oferty:

- aktywacja usługi - 0 zł przez dwa miesiące
- opłata miesięczna - 0 zł przez dwa miesiące

Po terminie promocyjnym, czyli w 3 miesiącu, zostanie pobrana opłata miesięczna w wysokości 2 zł netto.

Warto zwrócić uwagę, że w sytuacji, gdy klient ma ustawioną na przykład taryfę "Razem", w ramach której połączenia do wybranego numeru Era kosztują go 49 groszy netto, to połączenia we wskazany "Szczęśliwy Dzień" też będą wynosić 49 groszy netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Szczęśliwi użytkownicy systemu Era Tak Tak

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl