SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Szef Disneya: W Disney+ będzie można oglądać ściągnięte filmy, które znikną z biblioteki

Bob Iger, szef Disneya zapowiedział, że zapowiadany serwis Disney+ pozwoli użytkownikom na oglądanie ściągniętych przez nich z platformy filmów i seriali nawet wówczas, gdy zostaną one usunięte z oferty. Jedynym warunkiem korzystania z tej opcji będzie aktywna subskrypcja.

Article

Premiera serwisu streamingowego Disney+ została zapowiedziana na 12 listopada 2019 r. W pierwszej kolejności platforma zacznie być dostępny w USA, Kanadzie i Holandii. Tydzień później usługa zadebiutuje również w Australii i Nowej Zelandii - nieoficjalnie wiadomo że w Polsce Disney+ może się pojawić dopiero w 2021 r.

Miesięczny abonament w Stanach Zjednoczonych będzie kosztować 6,99 dol., a roczny - 69,99 dol. W pozostałych krajach będzie nieco drożej, odpowiednio: 8,99 dol. i 89,99 dol. w Kanadzie; 6,99 euro i 69,99 euro w Holandii, 8,99 dol. i 89,99 dol. w Australii; 9,99 dol. i 99,99 dol. w Nowej Zelandii. W każdym z wymienionych krajów pojawi się możliwość wypróbowania platformy przez 7 dni w ramach darmowego okresu próbnego.

W ramach abonamentu użytkownicy otrzymają dostęp do szerokiej biblioteki tytułów, do których Disney posiada prawa. Ponadto w serwisie mają się pojawić nowe oryginalne produkcje, a wykupienie subskrypcji będzie oznaczało m.in. możliwość tworzenia na koncie siedmiu różnych profili i odtwarzania treści na maksymalnie 10 różnych urządzeniach.

Jedną z zapowiadanych opcji w Disney+ ma być możliwość oglądania oferowanych tam treści w trybie offline, po uprzednim ściągnięciu do wybranego urządzenia określonego tytułu tytułu.

Teraz Bob Iger, szef koncernu Disney podał istotną informację związaną z tą opcją. Menedżer podczas konferencji Vanity Fair New Establishment Summit 2019 zapowiedział, że użytkownik który ściągnie kopię konkretnego filmu bądź serialu będzie mógł oglądać go na swoim urządzeniu nawet wtedy, gdy tytuł zostanie usunięty z oferty Disney+.

Iger zapewnił, że treści po wycofaniu z biblioteki nie będą kasowane lokalnie, jednak aby tak się stało konieczny jest jeden warunek, a mianowicie posiadanie przez użytkownika aktywnej subskrypcji w Disney+.

Dołącz do dyskusji: Szef Disneya: W Disney+ będzie można oglądać ściągnięte filmy, które znikną z biblioteki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl