SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Szybkie i skuteczne wyszukiwanie plików w Wirtualnej Polsce

Wirtualna Polska przeobraziła system wyszukiwania plików FTP

Wirtualna Polska przeobraziła system wyszukiwania plików FTP. Wykorzystywany dotychczas przez portal mechanizm wyszukiwawczy został zastąpiony przez PLIKoskop - najpopularniejszą i najbardziej zaawansowaną technologicznie wyszukiwarkę plików przechowywanych na polskich serwerach FTP. Dzięki zaawansowanym metodom zbierania informacji i prezentacji wyników oraz ograniczeniu zasięgu jedynie do polskiej części Internetu, PLIKoskop umożliwia szybkie odnalezienie potrzebnych plików (np. sterowników, muzyki, bądź filmów), jak i ich pobranie, z pominięciem zatłoczonych łączy międzynarodowych.

"Zastosowaliśmy PLIKoskop ze względu na jego unikalne właściwości, największą bazę serwerów FTP i składowanych na nich plików, sprawne metody skanowania Sieci oraz, co nie mniej istotne, popularność wśród Internautów. - uzasadnia Grzegorz Borowski, Kierownik Działu Funkcjonowania Portalu Wirtualna Polska - Zdecydowaliśmy się przy tym na wprowadzenie płatności, min. za usługę wyszukiwania zaawansowanego, wymagająca od nas zwiększonego zaangażowania finansowego i sprzętowego." - dodaje.

"Liczymy na to, że dzięki współpracy z wiodącym polskim portalem, jakim jest WP.pl będziemy mogli dynamicznie rozwijać nasz serwis, zgodnie z uwagami użytkowników PLIKoskopu oraz znacząco poszerzyć ich grono." - dodaje Robert Kowal - prezes wrocławskiej firmy Internauci Sp. z o.o., właściciela PLIKoskopu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Szybkie i skuteczne wyszukiwanie plików w Wirtualnej Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl