SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Szymon Groenke redaktorem naczelnym Polsat Games

Po ponad 3 latach pracy na stanowisku redaktora naczelnego Polsat Games, Radosław Nałęcz objął nowo utworzone stanowisko business development managera. Nowym redaktorem naczelnym został Szymon Groenke, do tej pory sekretarz redakcji.

Szymon GroenkeArticle

Radosław Nałęcz pracuje we Frenzy (dom produkcyjny odpowiadający za powstanie i prowadzenie telewizyjnego kanału Polsat Games) od roku 2018. Jako redaktor naczelny Polsat Games, od 2019 roku był odpowiedzialny m.in. z realizację autorskich programów telewizyjnych poświęconych branży gamingowej.

W roli business development managera będzie wspierał dział sprzedaży w zakresie tworzenia i rozwoju produktów oraz nawiązywał nowe relacje biznesowe i szukał dodatkowych obszarów współpracy z dotychczasowymi klientami. Mimo objęcia nowej roli, Radek nadal będzie współtworzył program „Faux Paux” realizowany na antenie Polsat Games.

- Gry wideo są moją wielką pasją już od najmłodszych lat. To dynamicznie rozwijająca się branża będąca częścią szeroko rozumianego przemysłu rozrywkowego. Jako autor i producent programów, redaktor naczelny, a obecnie osoba odpowiedzialna za rozwój biznesu we Frenzy zależy mi na dalszej popularyzacji gamingu i esportu oraz szukaniu okazji do promocji realizowanych przez nas formatów - powiedział Radosław Nałęcz, business development manager Frenzy.

Zobacz: Producent programów dla Polsat Games ma nowego właściciela. Hubert Habas szefem sprzedaży Frenzy

Szymon Groenke naczelnym Polsat Games

Szymon Groenke w trakcie swojej długoletniej pracy redaktorskiej współtworzył m.in. portal o tematyce esportowej Weszło Esport. Z Frenzy związany jest od 2020 roku, gdzie od początku mocno zaangażował się w pracę i rozwój redakcji kanału Polsat Games najpierw jako redaktor, a później jako sekretarz redakcji. Jako nowy redaktor naczelny przejmie on obowiązki Radosława Nałęcza w obszarze organizacji pracy redakcji, koordynacji działań współpracowników zewnętrznych realizujących transmisje esportowe oraz tworzenia nowych formatów.

- Jako dziennikarz obserwuję i opisuję branżę esportową już od ponad dekady. Przez dwa ostatnie lata swoje doświadczenie wykorzystuję we Frenzy, gdzie od teraz jako redaktor naczelny będę brał aktywny udział w rozwoju obecnych, jak i tworzeniu nowych formatów telewizyjnych i internetowych. Awans to duża odpowiedzialność, ale i wyzwanie, którego z radością się podejmę - komentuje Szymon Groenke.

Zobacz: Frenzy uruchamia nowe studio transmisyjne do realizacji esportowych

Frenzy to dom produkcyjny odpowiadający za powstanie i prowadzenie telewizyjnego kanału Polsat Games. Firma produkuje wydarzenia związane z esportem i gamingiem, realizuje transmisje z rozgrywek, a także tworzy treści oraz opracowuje i wdraża kampanie reklamowe. Współzałożycielem Frenzy jest Piotr Żak, członek rady nadzorczej Cyfrowego Polsatu.

Dołącz do dyskusji: Szymon Groenke redaktorem naczelnym Polsat Games

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nacotokomu
Projekt o zasięgu poniżej błędu statystycznego.
odpowiedź
User
TXT
Ostatnimi czasy Polsat sam sabotuje ten kanał dokonując zmian w ramówce i wrzucając programy (powtórki z innych polsatowskich stacji) zupełnie nie związane z tematyką gier. Zniechęca to tylko potencjalnych widzów od oglądania. Czyżby to była wewnętrzna gra na obniżenie oglądalności i pretekst do zamknięcie kanału?
odpowiedź
User
Hunter
Radek Nałęcz był dobrym ekspertem i strategiem, więc dlaczego do odsunęli? Szczał poza tarczę, pewnie zaraz go po cichu zwolnią, gupki.
odpowiedź