SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szymon Marciniak ambasadorem Mennicy Skarbowej

Wystartowała ogólnopolska kampania reklamowa promująca Mennicę Skarbową „Twoja decyzja na wagę złota". Ambasadorem marki został sędzia piłkarski Szymon Marciniak. 

Article

Jeden z najlepszych sędziów piłkarskich na świecie - Szymon Marciniak – został ambasadorem Mennicy Skarbowej, firmy sprzedającej złoto inwestycyjne oraz inne metale szlachetne.

W ramach wspólnych działań zaplanowano szeroko zakrojoną kampanię reklamową pn. „Twoja decyzja na wagę złota" z udziałem międzynarodowego polskiego sędziego piłkarskiego, który prowadził między innymi finał mundialu w 2022 roku i finał Ligi Mistrzów w 2023 r.

Komunikacja będzie prowadzona w największych polskich stacjach telewizyjnych oraz radiowych, mediach online (w tym VOD) oraz za pomocą reklamy zewnętrznej. Kampania z udziałem Szymona Marciniaka jest zorientowana na wzmocnienie wizerunku i świadomości marki. Ma ona także podkreślać bezpieczeństwo inwestycji w złoto.

-  Na rynku obserwujemy coraz większą konkurencję. Liczymy, że wybór tak znanej postaci wśród Polaków, jaką jest sędzia piłkarski - Szymon Marciniak, zwiększy rozpoznawalność naszej marki, a także poszerzy grono naszych klientów między innymi o zapalonych kibiców piłki nożnej -mówi Jarosław Żołędowski, prezes Mennicy Skarbowej.

Spot reklamowy pn. „Twoja decyzja na wagę złota” w formacie 30 i 15 sekund zostanie wyemitowany w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i radiowych.

Za przygotowanie, wdrożenie i prowadzenie nowej kampanii marketingowej jest odpowiedzialna agencja ITBC Communication, a za kreację spotów reklamowych agencja Grandesi.

Dołącz do dyskusji: Szymon Marciniak ambasadorem Mennicy Skarbowej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl