SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Szymon Marciniak ambasadorem Mennicy Skarbowej

Wystartowała ogólnopolska kampania reklamowa promująca Mennicę Skarbową „Twoja decyzja na wagę złota". Ambasadorem marki został sędzia piłkarski Szymon Marciniak. 

Jeden z najlepszych sędziów piłkarskich na świecie - Szymon Marciniak – został ambasadorem Mennicy Skarbowej, firmy sprzedającej złoto inwestycyjne oraz inne metale szlachetne.

W ramach wspólnych działań zaplanowano szeroko zakrojoną kampanię reklamową pn. „Twoja decyzja na wagę złota" z udziałem międzynarodowego polskiego sędziego piłkarskiego, który prowadził między innymi finał mundialu w 2022 roku i finał Ligi Mistrzów w 2023 r.

Komunikacja będzie prowadzona w największych polskich stacjach telewizyjnych oraz radiowych, mediach online (w tym VOD) oraz za pomocą reklamy zewnętrznej. Kampania z udziałem Szymona Marciniaka jest zorientowana na wzmocnienie wizerunku i świadomości marki. Ma ona także podkreślać bezpieczeństwo inwestycji w złoto.

-  Na rynku obserwujemy coraz większą konkurencję. Liczymy, że wybór tak znanej postaci wśród Polaków, jaką jest sędzia piłkarski - Szymon Marciniak, zwiększy rozpoznawalność naszej marki, a także poszerzy grono naszych klientów między innymi o zapalonych kibiców piłki nożnej -mówi Jarosław Żołędowski, prezes Mennicy Skarbowej.

Spot reklamowy pn. „Twoja decyzja na wagę złota” w formacie 30 i 15 sekund zostanie wyemitowany w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i radiowych.

Za przygotowanie, wdrożenie i prowadzenie nowej kampanii marketingowej jest odpowiedzialna agencja ITBC Communication, a za kreację spotów reklamowych agencja Grandesi.

Dołącz do dyskusji: Szymon Marciniak ambasadorem Mennicy Skarbowej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl