SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

T-Mobile dostarczył ponad 6 mln e-faktur

Liczba e-faktur dostarczonych w tym roku przez Polską Telefonię Cyfrową (PTC - operator sieci T-Mobile) przekroczyła 6 milionów.

T-Mobile dostarczył ponad 6 mln e-faktur

Obecnie z elektronicznej wersji dokumentów korzysta kilkaset tysięcy klientów PTC. Operator promuje zamianę faktury papierowej na elektroniczną m.in. oferując dodatkowe minuty oraz organizując bezpłatne konkursy z nagrodami.

PTC przygotowała dostęp do faktury w formie elektronicznej również dla klientów biznesowych. Podobnie jak w przypadku klientów indywidualnych, będą oni mogli aktywować bezpłatną opcję przesyłania dokumentów na podany adres e-mail lub pobierać je po zalogowaniu się do samoobsługowego serwisu internetowego. Faktura jest udostępniana w formacie PDF i nie różni się wyglądem od papierowej wersji. Ma również taką samą moc prawną jako dokument księgowy. Przedsiębiorca może ją przechowywać w formie elektronicznej lub papierowej po wydrukowaniu.

Przejście na elektroniczną formę przekazywania faktury jest bezpłatne. Klienci mogą dokonać zmiany samodzielnie po zalogowaniu się do serwisu internetowego iBOA lub przesłać odpowiednią dyspozycję listem, e-mailem lub SMSem. Zlecenie będzie można również przekazać bezpośrednio swojemu doradcy lub konsultantowi w salonie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: T-Mobile dostarczył ponad 6 mln e-faktur

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl