SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

T-Mobile: jeszcze więcej magenty, znów bańki w reklamie (wideo)

Sieć telekomunikacyjna T-Mobile (PTC) wprowadza zmiany w swojej identyfikacji wizualnej i strategii. Towarzyszy temu kampania reklamowa przygotowana przez DDB Tribal.

Article

W nowej identyfikacji T-Mobile jeszcze bardziej niż dotychczas będzie wykorzystywał znany z logotypu sieci kolor magenta. Teraz barwa ta będzie w większym wymiarze obecna m.in. w reklamach, publikacjach, serwisach internetowych i punktach sprzedaży sieci. Nadal będą używane dotychczasowe elementy marki, takie jak logo T, tzw. digity i dżingiel reklamowy. Przy czym w podstawowej wersji logotypu przy literze T będą tylko cztery kwadraciki, a ponadto znak będzie też funkcjonował w białej wersji na tle magenta.

Odświeżona identyfikacja ma odzwierciedlać jasne i wyraziste postrzeganie T-Mobile jako marki innowacyjnej, będącej siecią pierwszego wyboru przez klientów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jednocześnie ma być bardziej spójna zgodny pod względem formy i treści ze strategią firmy Deutsche Telekom, właściciela PTC.

Wraz ze zmianą wizerunku rusza kampania reklamowa T-Mobile, której hasłem głównym jest „Sieć największych możliwości”. - Spot jest elementem kampanii wizerunkowej organizowanej przez Deutsche Telekom we wszystkich krajach, w których działa T-Mobile. Dzięki tej akcji zamierzamy jeszcze bardziej wzmocnić wizerunek T-Mobile jako firmy nowoczesnej, wysokiej jakości i jako pierwszej wprowadzającej nowości - mówi Paweł Szarkowski, dyrektor departamentu komunikacji rynkowej PTC.

Spot telewizyjny pokazuje zastosowanie w codziennym życiu technologii i usług oferowanych przez T-Mobile. Na końcu, gdy akcja przenosi się na plac zabaw, widać bańki wydlane, które były motywem głównym reklam wspierających start T-Mobile w Polsce niespełna dwa lata temu (obejrzyj jeden z tych spotów).

Akcja reklamowa oprócz telewizji (stacje ogólnopolskie i tematyczne) będzie prowadzona w prasie, internecie, kinach i na outdoorze. Potrwa kilka miesięcy. Koncepcją i produkcją reklam zajęła się agencja DDB Tribal, a spot telewizyjny wyreżyserował Cadmo Quintero. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: T-Mobile: jeszcze więcej magenty, znów bańki w reklamie (wideo)

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gierym
kolor megenta, to kolor karmazynowy, Wy wielkomiejscy intelektualiści…
12 10
odpowiedź
User
as
wolałam Ere, T-mobile to według mnie totalne nieporozumienie....
12 9
odpowiedź
User
LOL
Czy różowy może być jeszcze bardziej różowy?
13 9
odpowiedź
User
sdf
Sieć ukradła kolor firmie Mattel i jej Barbie.
10 9
odpowiedź
User
stefan
jak wygladaja bańki wydlane?
9 8
odpowiedź