SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

T-Mobile: nowa oferta mobilnego internetu

T-Mobile wprowadził nową ofertę internetu mobilnego dla klientów indywidualnych, obejmującą 9 taryf blueconnect z pakietami danych oraz modemami lub routerami.

Article

Wprowadzone przez T-Mobile nowe taryfy blueconnect dla klientów indywidualnych są dostępne w dwóch opcjach abonamentowych - na 12 i 24 miesiące. Dłuższy abonament przekłada się na większy pakiet danych do wykorzystania każdego miesiąca. Klient może zdecydować się na wersję bez urządzenia, ofertę z modemem lub routerem mobilnym lub z routerem stacjonarnym 3G do użytku domowego.

Klienci przedłużający umowę mogą liczyć na większe pakiety danych w każdej z taryf nowej oferty blueconnect.

W ramach abonamentu za 19,99 zł, przy umowie podpisywanej na 12 miesięcy, klienci otrzymują 3 GB transferu. Podpisując kontrakt na 24 miesiące, za tę samą kwotę operator oferuje dwukrotnie większą paczkę danych do wykorzystania. W podobny sposób zaprojektowano pozostałe taryfy w ramach blueconnect bez urządzenia - każda kolejna kosztuje o 10 zł więcej i oferuje większy pakiet danych. Taryfa z największym limitem transferu kosztuje 99,99 zł miesięcznie i oferuje dostęp do 70 GB lub 90 GB transferu.

Oferta blueconnect z modemem lub routerem mobilnym to zestaw taryf oferujących od 2 GB do 70 GB transferu miesięcznie. Podobnie jak w przypadku opcji bez urządzenia, klienci mogą wybrać umowę na 12 lub 24 miesiące oraz jedną z 8 taryf różniących się pakietem danych i kwotą miesięcznych zobowiązań. Modemy i routery mobilny dostępne będą od 1 zł w ramach umowy na 24 miesiące lub za 49 zł przy kontrakcie na 12 miesięcy.

Ponadto T-Mobile przygotował zestaw taryf dla klientów szukających dostępu do szybkiego internetu w domu. Oferta blueconnect Internet dla domu z routerem stacjonarnym Huawei B683 to 7 taryf zróżnicowanych pod względem kwoty miesięcznych zobowiązań i pakietów danych do wykorzystania. Za 39,99 zł miesięcznie klienci otrzymają 6 GB transferu danych. Najwyższa z taryf oferuje 70 GB transferu za 99,99 zł miesięcznie. Oferta internetu dla domu dostępna jest w zobowiązaniu na 30 miesięcy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: T-Mobile: nowa oferta mobilnego internetu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl