SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

T-Mobile zapowiada ofertę dla rodzin z rabatem za dodatkowe karty SIM

Na 30 sierpnia 2018 roku T-Mobile Polska zaplanował wprowadzenie nowej oferty skierowanej do rodzin. Jej mechanizm pozwoli dołączać do umowy przez całość jej trwania kolejne karty i dzięki temu uzyskiwać atrakcyjne rabaty.

Article

Jak wyjaśnia operator, sposób działania oferty jest prosty: dwie karty w T-Mobile to rabat w wysokości 10 zł brutto do każdej z nich (w sumie -20 zł), 3 i kolejne karty to rabat 15 zł do każdej z nich.

Nowe kontrakty można dołączać (i odłączać) do konta klienckiego w dowolnym czasie, odpowiednie rabaty naliczają się automatycznie. Maksymalnie w ramach jednej umowy rodzinnej (pod jednym numerem PESEL) może funkcjonować do 10 kart. Dla każdego z kontraktów można otrzymywać osobną fakturę z uwzględnieniem opłat i terminów płatności jego dotyczących.

Nowe oferty dla rodzin bazują na T- Mobile - Bez Limitu, w ramach której każdy użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz dostęp do internetu bez limitu danych (10 GB z pełną prędkością, następnie z prędkością 1 Mb/s). Bazowa wysokość abonamentu w ofercie bez telefonu wynosi 50 zł, w ofercie z urządzeniem – 70 zł.

Dodatkowo dla najbardziej aktywnych użytkowników internetu w smartfonie T-Mobile przygotował ofertę „T-Mobile - Bez Limitu+” (60 zł m-c w wersji SIMO lub odpowiednio wyższej w ofercie ze smartfonem), obejmującą nielimitowane rozmowy, SMS/MMS i internet bez limitu z 20 GB danych z pełną prędkością, a następnie z prędkością 1 Mb/s.

T-Mobile informuje, że zasady rabatowania aplikowane są zarówno do ofert z urządzeniem, jak i SIM Only. Można je także dowolnie łączyć.

Operator podkreśla, że do pakietu usług rodzinnych wliczać się będzie pakiet Internet Domowy. Cena samej usługi się przy tym nie zmieni, natomiast traktowana będzie ona jako jeden element zestawu i wpływała na wysokość rabatu dla pozostałych kart.

Z oferty rodzinnej będą mogli korzystać z zachowaniem rabatów także aktualni klienci usługi T-Mobile - Internet Domowy. Dołączenie kolejnych kontraktów nie spowoduje wydłużenia czasu trwania umowy na internet.

Także dla aktualnych użytkowników usług głosowych T-Mobile przygotował proces tzw. „migracji in-life”, czyli przejścia na nowy plan dla rodzin nawet w trakcie aktualnie obowiązującej umowy. Możliwość ta zostanie udostępniona od połowy września br., warunki indywidualnie będą dostępne u konsultantów Biura Obsługi Abonenta oraz w punktach sprzedaży T-Mobile.

„Z rodzina wychodzisz dobrze nie tylko na zdjęciu” - pod takim hasłem prowadzone będą działania reklamowe promującej nową propozycję T‑Mobile. Kampania wystartuje 30 sierpnia i prowadzona będzie w ogólnopolskich mediach.

Podobną ofertę tydzień temu wprowadził Play.

Na koniec czerwca br. T-Mobile Polska miał 10,61 mln klientów, o 358 tys. mniej niż rok wcześniej. W minionym półroczu przychody operatora zmalały o 0,1 proc. do 3,16 mld zł, a skorygowany zysk EBITDA - o 12,9 proc. do 834 mln zł.

Dołącz do dyskusji: T-Mobile zapowiada ofertę dla rodzin z rabatem za dodatkowe karty SIM

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
trec
oferta jest na tyle fajna,ze w kazdym momencie mozna podlaczyc dodatkowa odobe no i nsjwazniejsze, ze w promocji numeru tel mozna podpiac do oferty na internet
odpowiedź
User
rafał

Serdecznie polecam Mobile Vikings na tę chwilę nie ma lepszej oferty na rynku. Za 25 zł dostajemy nielimitowane: stacjonarne, komórkowe, smsy, mmsy i 15 GB internetu LTE, który się kumuluje w nieskończoność! Za Samo przeniesienie numeru dostajemy 10 GB internetu. Za przeniesienie numeru przy użyciu mojego kodu polecającego otrzymasz 19zł do wykorzystania na kolejne swoje doładowania. Mój kod polecający: 48694755394 albo link https://mobilevikings.pl/pl/referral/48694755394 Dzięki wykorzystaniu mojego kodu Ty zaoszczędzisz na doładowaniach i Ja zaoszczędzę. Po prostu obopólna korzyść !
odpowiedź