SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

T-Mobile Polska podaje ceny roamingu po 15 czerwca, 16 gr za minutę połączenia

T-Mobile Polska poinformował o stawkach roamingowych jakie będą obowiązywały u tego operatora po wprowadzeniu regulacji unijnych dotyczących połączeń komórkowych na obszarze Wspólnoty. Po wyczerpaniu pakietów użytkownicy usług zapłacą od 4 groszy za wysłanie MMS-a do 16 groszy za minutę połączenia.

Article

W komunikacie T-Mobile Polska przypomina, że od 15 czerwca br. w Unii Europejskiej wszyscy użytkownicy będą korzystać z usług telekomunikacyjnych na nowych zasadach.

Ceny będą niższe, ale to nie oznacza że usługi telekomunikacyjne poza granicami kraju staną się bezpłatne. Co do zasady wyjeżdżając na wakacje lub w podróż służbową za połączenie telefoniczne czy SMS-a użytkownik zapłaci stawkę nie wyższą niż cena jednostkowa za odpowiednią usługę krajową (np. połączenie głosowe wychodzące „poza sieć”, SMS-a wychodzącego, transmisję danych), wynikającą z cennika podstawowego taryfy krajowej z której korzysta.

Szczegółowe informacje co do cen usług dla poszczególnych taryf zostaną opublikowane w cennikach roamingowych na stronie T-Mobile Polska. Każdy z klientów będzie mógł sprawdzić stawki roamingowe obowiązujące dla jego taryfy w cenniku roamingowym w serwisie operatora, kontaktując się z biurem obsługi klientów lub też w jednym ze sklepów T-Mobile.

Po 15 czerwca br. klienci po zalogowaniu się do sieci poza granicami kraju otrzymają SMS-a powitalnego z cenami za usługi oraz będą mogli sprawdzić ceny usług roamingowych również w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile.

Od 15 czerwca br. w T-Mobile Polska za korzystanie z usług roamingowych w strefie roamingowej 1A użytkownik w większości taryf nie zapłaci więcej niż: 29 groszy za minutę wykonanego połączenia głosowego oraz 9 groszy za wysłanego SMS-a, MMS-a lub 1 MB transmisji danych.

W przypadku gdy stawka jednostkowa za odpowiednią usługę, określona w cenniku podstawowym taryfy wynosi zero lub nie jest ona tam uwidoczniona, abonent będzie mógł w ramach Polityki uczciwego korzystania z roamingu w strefie 1A skorzystać z darmowych pakietów usług.

Przykładowo dla połączeń przychodzących dla abonentów będzie to 1,5 tys. minut, a dla klientów usług na kartę 500 minut. Po wykorzystaniu bezpłatnego pakietu za korzystanie z usług w roamingu będą pobierane opłaty o wartości wskazanej w Rozporządzeniu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: T-Mobile Polska podaje ceny roamingu po 15 czerwca, 16 gr za minutę połączenia

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Traveler
I bardzo dobrze że unia się w końcu za to wzięła, nareszcie normalne ceny w podróży.
odpowiedź
User
Klient
Zobaczymy w praniu jak to będzie wyglądać.
odpowiedź
User
Damian
Chu nie interes , za gramanicą (ja akurat w Holandii jestem) T mobile zroblilo nielimitowane rozmowy w calej UE , da sie ? da sie . Tylko Polska zawsze w chu.. leci
odpowiedź