T-Mobile Polska: Leo Burnett z BTL i shopper marketing, ATL dla Bridge2Fun

Firma T-Mobile Polska zmieniła dotychczasową współpracę z agencją reklamową Leo Burnett, która odpowiada teraz tylko za działania z zakresu BTL i shopper marketingu. Całość komunikacji ATL została powierzona Bridge2Fun.

km
km
Udostępnij artykuł:

T-Mobile Polska, który w październiku 2015 roku, wybrał agencje Leo Burnett i Bridge2Fun do obsługi swoich marek, zmienił warunki podziału zleceń. Leo Burnett będzie odpowiadała teraz za opracowanie dla T-Mobile nowej strategii komunikacji BTL, shopper marketing i e-commerce. Odpowiedzialna za to będzie Agencja ARC, która zajmie się kreacją i produkcją wszystkich materiałów reklamowych T-Mobile (agencja przejmie obowiązki agencji G7). Równolegle firmy zdecydowały także o wygaszeniu współpracy w obszarze ATL.

Całość komunikacji ATL została powierzona Bridge2Fun, która do tej pory była agencją wspierającą działania T-Mobile.

Agencja Leo Burnett poszerzyła swoje kompetencje jako firma, która specjalizuje się w komunikacji i aktywacji marek w obszarze handlu, takich jak shopper marketing, eCommerce, design, in-store dzięki współpracy z ARC Worldwide. Agencja ta została utworzona przez Publicis Groupe na bazie będącej częścią Leo Burnett agencji G7.

Grupa Leo Burnett współpracuje z T-Mobile Polska (wcześniej Erą) od 20 lat, realizując w różnym stopniu i dla różnych marek Operatora zadania z zakresu ATL i BTL. M.in., w 2015 roku agencja Leo Burnett współtworzyła nowe pozycjonowanie dla marki T-Mobile w Polsce oraz brała udział przy pracach nad nowymi koncepcjami komunikacyjnymi. Jest także autorem dwóch kampanii reklamowych „Wydajesz jak chcesz”, która wspierała T-Mobile Usługi Bankowe oraz „Pojedynek”, w której Tomasz Kot wystąpił w duecie z Robertem Lewandowskim.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Szefowie mediów są pesymistami. Oto 10 wniosków z raportu Reuters Institute

Szefowie mediów są pesymistami. Oto 10 wniosków z raportu Reuters Institute

Republika chce sama powalczyć o reklamodawców. "Czują, że tracą pieniądze"

Republika chce sama powalczyć o reklamodawców. "Czują, że tracą pieniądze"

Przelew pod choinkę. TVP dostała kolejne miliony z budżetu państwa

Przelew pod choinkę. TVP dostała kolejne miliony z budżetu państwa

Koniec programu Andrzeja Dudy w Kanale Zero. Tak się oglądał

Koniec programu Andrzeja Dudy w Kanale Zero. Tak się oglądał

Ile kosztuje chaos w danych? Odzyskaj uciekającą marżę dzięki innowacjom Microsoft
Materiał reklamowy

Ile kosztuje chaos w danych? Odzyskaj uciekającą marżę dzięki innowacjom Microsoft

Nowy serwis Inforu wystartuje później

Nowy serwis Inforu wystartuje później