SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dla przenoszących numer w T-Mobile – pół roku usługi za darmo

Klienci przenoszący numery do T-Mobile pomiędzy 16 a 31 stycznia, dostają od tej sieci sześć miesięcy usługi za darmo. Warunkiem jest wybranie oferty „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Akcja promocyjna obejmuje zarówno ofertę z urządzeniami, jak i bez.

Article

Aby skorzystać z oferty wystarczy wejść na stronę internetową T-Mobile i wybrać jedną z proponowanych ofert: „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Akcją promocyjną są objęte oba warianty planów taryfowych, czyli z urządzeniem w ratach 0 proc. i bez niego.

W skład oferty „M Nielimitowana” wchodzą nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y, a dodatkowo nieograniczony limitem danych do wykorzystania internet w smartfonie, działający z prędkością do 30 Mb/s. Plan taryfowy „L Nielimitowana”, obok nielimitowanych rozmów i wiadomości MMS oraz SMS, gwarantuje zaś nieograniczony limitem gigabajtów dostęp do internetu z maksymalną możliwą prędkością. W obu przypadkach klienci T-Mobile otrzymują ponadto usługę „Rozrywka bez Ograniczeń” na sześć miesięcy w prezencie. Pozwala ona na korzystanie z dowolnie wybranej platformy subskrypcyjnej, np. HBO Max, Legimi, Viaplay, Da Vinci Kids, Eleven Sports czy Tidal, oraz jej swobodną zmianę na inną nawet co miesiąc. Po zakończeniu okresu promocyjnego, czyli od 7. miesiąca, abonament w wariancie M kosztuje 65 zł miesięcznie, natomiast wersja L – 85 zł.

Dodatkowo do oferty użytkownik może dobrać jedno z urządzeń ze sklepu T-Mobile – wówczas przez pierwsze pół roku będzie on opłacać tylko raty 0 proc. za sprzęt. Do wyboru jest tu m.in. smartfon Samsung Galaxy S21 FE 5G z ekranem AMOLED 120 Hz, Xiaomi Redmi Note 11S albo Samsung Galaxy A23 5G. Oba abonamenty – w wersji M oraz L – pozwalają na skorzystanie z dodatkowej zniżki na nowe urządzenie.

T-Mobile liderem przenoszenia numerów

W 2022 roku Polacy przenieśli łącznie ponad 1,3 mln w sieciach mobilnych oraz 290,1 tys. w stacjonarnych - wynika z raportów Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Najwięcej klientów przeniosło się do T-Mobile Polska. Bilans tej sieci po 2022 roku wynosi +64 836 numerów. Łącznie Polacy korzystający z usług operatorów komórkowych, przenieśli w ubiegłym roku 1 358 163 numerów.

T-Mobile Polska w trzecim kwartale ub.r. przy wzroście przychodów o 3,8 proc. do 1,67 mld zł zwiększył skorygowany zysk EBITDA AL z 457 do 458 mln zł. Telekom na koniec września br. miał 12,32 mln klientów, o 896 tys. więcej niż rok wcześniej.

W całym 2021 roku T-Mobile Polska osiągnął 9,1 mld zł przychodów, według danych Ministerstwa Finansów zapłacił 137,8 mln zł podatku dochodowego.

Dołącz do dyskusji: Dla przenoszących numer w T-Mobile – pół roku usługi za darmo

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
maniakasp
mega sie opłaca ta oferta, przez pół roku te raty 0 robią robote.
odpowiedź