SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tailors Group współwłaścicielem i partnerem strategicznym Go Responsible

Agencja public relations Tailors Group została współwłaścicielem firmy doradczej Go Responsible i zaczęła z nią współpracę strategiczną. Szefem Go Responsible pozostaje Przemysław Oczyp.

Article

Tailors Group objęła jedną trzecią udziałów Go Responsible. Obie firmy zatrudniają łącznie ponad 20 konsultantów (Tailors Group - kilkanaście osób, a Go Responsible - kilka). Razem będą pracować przy pozyskiwaniu i realizacji niektórych zleceń.

Działająca od 2013 roku Go Responsible oferuje usługi z zakresu konsultingu, kompleksowych działań komunikacji korporacyjnej, finansowej i społecznej odpowiedzialności oraz tworzenia rozwiązań interaktywnych oraz tradycyjnych publikacji. Realizowała projekty m.in. dla Tesco Polska, Sitech i JET Line.

Dzięki współpracy z Tailors Group będzie realizowała usługi m.in. z zakresu media relations, komunikacji korporacyjnej, wewnętrznej i komunikacji w mediach społecznościowych oraz strategicznego doradztwa i szkoleń w zakresie CSR oraz organizacji spotkań zgodnych ze standardami zrównoważonych wydarzeń.

- Nasze zaangażowanie w projekt Go Responsible jest kolejnym krokiem w kierunku budowy silnej grupy zajmującej się szeroko rozumianą komunikacją, pozwalającą na kompleksowe doradztwo dla przedsiębiorstw i instytucji. Go Responsible to silny zespół, rozpoznawalny i uznany na rynku. Jednocześnie nieustannie budujemy kompetencje w ramach naszej agencji. Niedawno wzmocniliśmy nasz zespół ekspertami z obszaru komunikacji korporacyjnej i public affairs - opisuje Łukasz Wójcik, partner w Tailors Group.

Agencja Tailors Group zaznacza, że inwestycja i współpraca z Go Responsible nie wiąże się z reorganizacją w jej strukturze.

- Połączenie sił z Tailors Group, umożliwiło Go Responsible stworzenie kompleksowej oferty działań w zakresie komunikacji, CSR i digitalu. Ta wyjątkowa kompozycja kompetencji wyróżnia nas na rynku - zapewnia Przemysław Oczyp, prezes Go Responsible, związany z firmą od jesieni 2014 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tailors Group współwłaścicielem i partnerem strategicznym Go Responsible

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl