SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Hanna Lis poprowadzi program „Między słowami” w Polsat Cafe. Doda i Piotr Stramowski wśród gości

Hanna Lis poprowadzi  program „Między słowami” w Polsat Cafe. Wśród gości talk-show znajdą się m.in. Doda i Piotr Stramowski, a premierowe odcinki będzie można oglądać w niedziele o 15.30.

Hanna Lis, fot. akpaArticle

Pod koniec stycznia br. informowaliśmy, że Hanna Lis rozpoczęła współpracę z Telewizją Polsat. Dziennikarka zaczęła przygotowania do autorskiego projektu o roboczym tytule „Hanna Lis i on”, zaplanowanego do wiosennej ramówki Polsatu Cafe. Ostatecznie zdecydowano się zmienić tytuł programu na „Między słowami”.

Formuła talk-show Hanny Lis jest podobna do emitowanego już w tej stacji od kilku sezonów talk-show Krzysztofa Ibisza „Demakijaż”. Różnica jednak polega na tym, że Ibisz przeprowadza wywiady ze znanymi kobietami, a Lis będzie rozmawiała zarówno z kobietami, jak i mężczyznami.

W pierwszych odcinkach „Między słowami” gośćmi Hanny Lis będą m.in.: Dorota Rabczewska i Piotr Stramowski.

Jak już informowaliśmy, audycja Hanny Lis na antenie Polsatu Cafe będzie emitowana w niedziele o godz. 15.30, począwszy od 11 marca 2018 roku. Półgodzinny talk-show Lis będzie emitowany tuż po prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza szóstym sezonie programu „Demakijaż” (zaczynać się on będzie o 15.00; jego premiera również odbędzie się 11 marca).

Hanna Lis zajmuje się dziennikarstwem politycznym i newsowym od 1992 roku. W połowie stycznia 2016 roku została zwolniona z redakcji „Panoramy” TVP2 (pracowała tam od 2012 roku). Wcześniej m.in. prowadziła „Wiadomości” TVP1, a w latach 2004-2007 „Wydarzenia” w Polsacie. W latach 1993-2001 była związana z „Teleexpressem” w TVP1. Lis miała także pokierować działem lifestylowym portalu natemat.pl, ale odeszła z serwisu w kwietniu 2016 roku.

Jesienią 2016 roku i wiosną 2017 roku była gospodynią emitowanego w TVN Style programu „Bez planu”, w którym odwiedzała różne części świata, pokazując widzom restauracje, sklepy, bazary oraz inne atrakcje turystyczne, a także szukała przepisów na lokalne dania. Cykl ten po dwóch sezonach został zdjęty z anteny z powodu wysokich kosztów produkcji.

Udział Polsatu Cafe w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 0,38 proc.