SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Taniec” z 4 mln widzów na początek, udany start „Ludzi Chudego”

„Taniec z gwiazdami”, „Sport”, „Mam talent” - to najpopularniejsze pozycje minionego weekendu.  Dobry start zanotował nowy serial Polsatu „Ludzie Chudego”.

„Taniec” z 4 mln widzów na początek, udany start „Ludzi Chudego”

Start XII edycji „Tańca z gwiazdami” śledziło 4,28 mln widzów co przełożyło się na 27,8 proc. udziału w grupie 4+. Inny show TVN - „Mam talent” zobaczyło 4,23 mln osób (31,62 proc. udziału) – wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Wirtualnemedia.pl.

Pierwszy odcinek „Ludzi Chudego” (emisja od 20.00 do 21.50; epizod łączony) obejrzało w Polsacie 2,9 mln widzów (18,83 proc. udziału). W TOP20 znalazł się także mecz towarzyski Polska – Ukraina (2,6 mln widzów, 29,6 proc. udziału w rynku). 

TOP20  AMRSHR %
OpisKanałData  
TANIEC Z GWIAZDAMITVN05-09-2010428330927,80%
SPORTTVP105-09-2010425034529,87%
MAM TALENT!TVN04-09-2010423135231,62%
WIADOMOSCITVP105-09-2010420536831,42%
TELEEXPRESSTVP105-09-2010404508839,22%
FAKTYTVN03-09-2010344795933,88%
FAMILIADATVP205-09-2010339802032,19%
KABARETOWA SCENA DWOJKI TVP205-09-2010336142021,25%
JAKA TO MELODIA ? TVP105-09-2010322059729,05%
WYDARZENIAPolsat05-09-2010290994824,32%
LUDZIE CHUDEGOPolsat05-09-2010289294918,83%
KABARETOWY KLUB DWOJKI TVP203-09-2010276105820,37%
MECZ TOWARZYSKI PILKI NOZNEJ TVP104-09-2010259584929,55%
UWAGA !TVN05-09-2010257525918,58%
DOM NAD ROZLEWISKIEMTVP105-09-2010252119017,25%
PORANEK KOJOTATVN04-09-2010250369722,48%
PANORAMATVP205-09-2010250158823,60%
NA DOBRE I NA ZLETVP205-09-2010241600724,08%
MALOLATY NA OBOZIEPolsat03-09-2010238137117,83%
TOZSAMOSC BOURNEATVN03-09-2010232788718,11%


W grupie komercyjnej najlepsze pozycje to „Mam talent”
(2,13 mln widzów/37,8 proc. udziału), „Taniec z gwiazdami” (1,77 mln widzów/ 26,05 proc. udziału) oraz „Poranek kojota” (1,68 mln widzów/29,52 proc. udziału). Wszystkie z nich wyemitował TVN. Najchętniej oglądane w Polsacie w tej grupie były seriale „Ludzie Chudego (1,51 mln widzów/22,14 proc. udziału), „Kości” (1,35 mln widzów/ 23,71 proc. udziału) oraz „Świat według Kiepskich” (1,09 mln widzów/19,94 proc. udziału).

TOP20 (16-49) DataAMRSHR 
MAM TALENT!TVN04-09-2010213261237,89%
TANIEC Z GWIAZDAMITVN05-09-2010177058526,05%
PORANEK KOJOTATVN04-09-2010168357229,52%
KABARETOWA SCENA DWOJKI TVP205-09-2010151852823,17%
LUDZIE CHUDEGOPolsat05-09-2010151041222,14%
SPORTTVP105-09-2010136085523,39%
KOSCIPolsat05-09-2010134800723,71%
MALOLATY NA OBOZIEPolsat03-09-2010128577523,36%
TELEEXPRESSTVP105-09-2010127242129,29%
WIADOMOSCITVP105-09-2010125047523,26%
FAKTYTVN04-09-2010122768330,70%
FAMILIADATVP205-09-2010121020527,13%
TOZSAMOSC BOURNEATVN03-09-2010113525620,72%
SWIAT WEDLUG KIEPSKICHPolsat05-09-2010109407919,94%
JAKA TO MELODIA ? /TELETURNIEJ/TVP105-09-2010107832523,42%
WYDARZENIAPolsat05-09-2010103687221,23%
UWAGA !TVN05-09-2010102930818,40%
KOWBOJ Z SZANGHAJUPolsat04-09-201099689716,99%
CHIP I DALETVP105-09-201090613718,05%
KABARETOWY KLUB DWOJKITVP203-09-201089679716,55%


Liderem weekendu pod względem udziałów w grupie 4+ była TVP1
(17,74 proc.), zaś w grupie 16-49 stacja TVN (17,44 proc.). 

   Age(16 - 49)
KanałDataSHR %SHR %
TVP103-09-201016,15%13,70%
TVP104-09-201017,12%15,36%
TVP105-09-201017,74%12,36%
średnio 17,10%13,69%
TVP203-09-201013,55%11,81%
TVP204-09-201013,86%11,71%
TVP205-09-201017,72%15,49%
średnio 15,33%13,29%
Polsat03-09-201014,59%17,36%
Polsat04-09-201011,92%12,92%
Polsat05-09-201014,26%17,08%
średnio 13,60%15,81%
TVN03-09-201014,51%14,96%
TVN04-09-201016,48%19,95%
TVN05-09-201014,54%17,07%
średnio 15,15%17,44%


 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Taniec” z 4 mln widzów na początek, udany start „Ludzi Chudego”

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mila
BRAWO TVN ...JESTEŚCIE GÓRĄ
odpowiedź
User
GieKa
W niedzielę liderem w 16-49 to był jednak Polsat. Podobnie w piątek. TVN podwyższył sobie średnią sobotą.
odpowiedź
User
anty
tzg to jest totalny syf
odpowiedź