SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Targowe nagrody dla DGT

Dwa złote medale Targów Intertelecom dla DGT

Dwa złote medale Targów Intertelecom, puchar Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury oraz prestiżowy Laur Infotela to komplet nagród zdobytych przez gdańską DGT podczas zakończonych w Łodzi XV Międzynarodowych Targów Łączności INTERLETECOM `2004. Otrzymane nagrody po raz kolejny potwierdzają najwyższą jakość rozwiązań polskiej firmy i klasę jej managerów.

Nagrodzone targowymi medalami produkty to:

- Maszt Mobilny MM-36 służy do realizacji mobilnej łączności radiowej dla użytkowników cywilnych (centra kryzysowe, operatorzy GSM) oraz wojskowych (mobilne węzły łączności). Maszt jest pierwszą konstrukcją tego typu opracowaną przez polskich inżynierów i wykonaną w całości w kraju. Do jego głównych cech użytkowych zaliczyć należy wyjątkowo lekką, mobilną a jednocześnie stabilną konstrukcję, szybko osiąganą 36 metrową wysokość przy ograniczeniu ilości dodatkowych urządzeń stabilizujących, oraz własne zapewniające nieprzerwaną pracę źródło zasilania. Dzięki zastosowaniu masztu możliwe jest szybkie nawiązanie łączności radiowej na obszarze o różnorodnej topografii i w różnych warunkach klimatycznych w zasięgu do 40 km. Masz dzięki zastosowaniu 4 niezależnych rotorów antenowych pozwala na organizację 4 niezależnych transmisji w jednym czasie.

- System Zarządzania Siecią SZ-DGT, Podstawową cechą systemu jest możliwość scentralizowanego zarządzania siecią, udostępnianie informacji o aktualnym jej stanie i zdarzeniach w niej zachodzących. System oferuje szereg modułów do zarządzania konfiguracją, uszkodzeniami, wydajnością, rozliczeniami i bezpieczeństwem. Najważniejsze walory użytkowe to skalowalność systemu (od najmniejszych rozwiązań do systemów ogólnopolskich), możliwość dostosowania do specyficznych wymagań i branży klienta, możliwość centralnego zarządzania sieciami central DGT, sieciami dostępowymi budowanymi w oparciu o system DGT- SDA, centralami DGT Millenium, sterownikami DGT DPS-1 oraz innymi urządzeniami produkcji DGT.

Cyfrowy rejestrator rozmów Net CRR zdobył w trakcie tej samej wystawy uznanie i puchar Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury jako najlepszy polski produkt targów Intertelecom` 2004.

Cyfrowe rozwiązanie rejestracji rozmów telefonicznych (zewnętrznych i wewnętrznych) umożliwia daleko idącą specjalizację poszczególnych jego funkcji. Rejestracja w trybie sterowania indywidualnego pozwala np. na nagrywanie wybranych rozmów z konkretnego numeru telefonicznego w określonym czasie. Indywidualny odsłuch nagranych rozmów odbywa się on-line. Najważniejsze walory użytkowe produktu to łatwość integracji z systemami zarządzania kontaktami z klientem, pełna niezależność od typu współpracującej centrali, pełna statystyka kontaktowa, detekcja informacji faksowej oraz archiwizacja zarejestrowanych nagrań i udostępnianie ich poprzez sieć IP. Dzięki zastosowaniu NetCRR`a klient uzyskuje możliwość poprawy zarządzania kontaktami z klientem za niższe środki, wzmacnia bezpieczeństwo w obrocie gospodarczym i przyspiesza uzyskiwanie informacji i jakości obsługi klienta.

Branżowy miesięcznik INFOTEL w trakcie łódzkich targów przyznał nagrody i wyróżnienia w konkursie o Laur Infotela. Kapituła konkursowa wyróżniła współtwórcę i współwłaściciela DGT, Andrzeja Adlera tytułem Najlepszego Managera branży telekomunikacyjnej w 2003 roku. Uzasadniając swój wybór komisja zwróciła szczególną uwagę na wyjątkowe dokonania Andrzeja Adlera w ciągu 13 lat działalności rynkowej DGT oraz odniosła się do ostatniego roku, w którym sprzęt i ludzie DGT zapewnili bezpieczną łączność operacyjną i taktyczną dla wszystkich żołnierzy w polskiej strefie stabilizacyjnej w Iraku.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Targowe nagrody dla DGT

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl