SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tatrzański Park Narodowy zachęca do kupna e-biletów za 1 zł

Ruszyła wspólna akcja promocyjna mPay i Mastercard adresowana do osób odwiedzających Tatrzański Park Narodowy. Na turystów czeka 20 tys. biletów, z których każdy przy zakupie za pomocą aplikacji mobilnej i karty płatniczej zarejestrowanej w Masterpass kosztuje 1 zł.

Article

Władze Tatrzańskiego Parku Narodowego (TPN) zachęcają turystów odwiedzających Tatry do zakupu e-biletów.  Sprzedaż e-biletów do TPN wprowadzono z początkiem maja w aplikacji SkyCash. W lipcu do tej usługi dołączyła aplikacja mPay. Dotychczas z tej formy płatności za wejście w Tatry skorzystało prawie 3,2 tys. osób.

"W lipcu zauważyliśmy znaczący wzrost zainteresowania tą formą zakupu i liczymy na wzrost popularności tej formy płatności. Korzyść dla kupującego jest m.in. taka, że unika się stania w kolejkach, ponieważ osoby z e-biletami są obsługiwane poza kolejnością. Należy jednak pamiętać, że na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego nie zawsze jest dostęp do internetu, dlatego zakupu warto dokonać odpowiednio wcześniej, np. w miejscu zakwaterowania. Połączenie z siecią nie jest natomiast potrzebne do wyświetlania zakupionych biletów, które w momencie transakcji zostają automatycznie zapisane w zakładce +Kontrola biletów+" - powiedziała PAP Paulina Kołodziejska z TPN.

Bilety za 1 zł

Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego są dostępne w aplikacji mobilnej mPay. Z wejściówek kosztujących 1 zł może korzystać każdy, kto dokona zakupu przy użyciu aplikacji mPay i dowolnej karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

Akcją objęte są bilety jednorazowe do TPN, których standardowe ceny wynoszą 5 zł (normalne) i 2,5 zł (ulgowe). Użytkownicy mPay mogą korzystać z promocji wielokrotnie, do wyczerpania puli 20 tys. biletów, nie dłużej jednak niż do końca br. W ramach jednej transakcji można dokonać zakupu 5 promocyjnych wejściówek, np. dla członków rodziny, znajomych, czy uczestników grupowej wycieczki.

Według danych TPN najwięcej turystów przyjeżdża w Tatry w sierpniu. Wówczas przed punktami wejściowymi do Parku tworzą się długie kolejki. Najbardziej oblegany jest punkt na Polanie Palenica, gdzie rozpoczyna się trakt do Morskiego Oka. Wprowadzenie e-biletów ma zlikwidować kolejki do kas.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tatrzański Park Narodowy zachęca do kupna e-biletów za 1 zł

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
chris
Jak TPN wygania zagranicznych turystów....

e-bilety niestety tylko dla Polskich turystów; rejestracja zagranicznego numeru telefonu w lichej aplikacji mpay jest nie możliwe.
0 0
odpowiedź