SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tauron za sponsoring Polskiego Komitetu Olimpijskiego zapłaci ponad 29,5 mln zł

29,5 mln zł zapłaci spółka Tauron Polska Energia za współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim. Spółka będzie sponsorem PKOl i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej.

Fot.: PKOl – Szymon SikoraArticle

Spółka Tauron Polska Energia zawarła umowę o współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim w zakresie świadczeń sponsoringowych.

W jej ramach spółka została sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz sponsorem: Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, Aeroklubu Polskiego, Polskiego Związku Gimnastycznego,  Polskiego Związku Hokeja na Lodzie oraz Partnerem Tytularnym Polskiej Hokej Ligi.

W wyniku zawartej umowy Tauron uzyskał tytuły sponsora i prawa do ich wykorzystywania, w szczególności do posługiwania się nimi w działaniach promocyjnych, marketingowych i reklamowych w zestawieniu z logo Tauron lub Polskim Symbolem Olimpijskim.

Spółka uzasadnia, że podjęcie współpracy sponsoringowej z PKOl ma głębokiego uzasadnienie biznesowe "ze względu na szeroki dostęp marki Tauron do nowych platform marketingowych tj. wyznaczenie ambasadorów marki uczestniczących w działaniach marketingowych i komunikacyjnych marki Tauron oraz ekspozycję marki Tauron w ramach kategorii sportowych skierowanych do nowych odbiorców (np. Polski Związek Sportów Wrotkarskich, Areoklub Polski, Polski Związek Gimnastyczny)".

Według spółki "szeroki wachlarz świadczeń zaproponowanych przez kontrahenta powinien przełożyć się na wzmocnienie rozpoznawalności marki Tauron, co powinno wiązać się z dalszymi korzyściami marketingowo-sprzedażowymi".

Wartość kontraktu opiewa na kwotę 29,52 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Tauron za sponsoring Polskiego Komitetu Olimpijskiego zapłaci ponad 29,5 mln zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl