SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sigma Bis walczy w przetargu o obsługę reklamową Tauronu w internecie

Sigma Bis, Kerris Group, Novem i Media Maker złożyły oferty w przetargu spółki Tauron Sprzedaż na obsługę reklamową jej działań w internecie - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Walczą o budżet wynoszący 10,7 mln zł. Novem zaproponowało cenę 3,69 zł.

Przetarg Tauronu dotyczył świadczenia usług polegających na przygotowywaniu (planowaniu, projektowaniu i produkcji), prowadzeniu i monitorowaniu efektów Kampanii reklamowych w internecie oraz przygotowywaniu analiz dotyczących działań i kampanii reklamowych spółki oraz jej konkurencji (optymalizacja budżetów mediowych).

Oferty w nim złożyły: Sigma Bis (wspólna agencja mediowa PKN Orlen i PZU) z ceną 1,45 mln zł, Kerris Group z ceną 1,99 mln zł, Media Maker z ceną 99,63 zł oraz Novem z ceną 3,69 zł.

Agencje w ofertach deklarowały też wysokość swojej prowizji od zakupu powierzchni reklamowej. Spółka Tauron Sprzedaż nie podała tych stawek do publicznej wiadomości.

Celem zaplanowanych przez Tauron kampanii będzie m.in. uzyskanie wymaganej liczby akcji użytkowników w postaci zamówienia produktu, pozostawienia leada, zapisania się na newsletter, rejestracji w serwisie etc., przekierowywanie wymaganej liczby użytkowników do serwisów, stron internetowych spółki poprzez kliknięcia w link (reklamy typu display, linku tekstowego, e-mailingu, reklamy typu Video, artykułu sponsorowanego etc.), uzyskanie wymaganego dla kampanii reklamowej zasięgu mierzonego liczbą odsłon reklam typu Display lub Video etc., stały monitoring i optymalizacja kosztu konwersji.

Tauron planuje wybrać maksymalnie 4 agencje do współpracy. Zawrze z nimi umowy ramowe na okres 18 miesięcy.

Dołącz do dyskusji: Sigma Bis walczy w przetargu o obsługę reklamową Tauronu w internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl