SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tauron Sprzedaż szuka agencji reklamowej do strategii i kreacji kampanii

Spółka Tauron Sprzedaż, dostawca energii prowadzi przetarg na wybór agencji reklamowej do kompleksowej obsługi reklamowej jej kampanii reklamowych. Budżet, jaki przeznaczy na ten cel wynosi 3,444 mln zł.

Article

Przetarg dotyczy zawarcia tzw. umowy ramowej, co oznacza, że wybrana agencja lub agencje (spółka planuje wybór max. 4 firm do współpracy) nie będzie na stałe pracować dla Tauronu, ale będzie realizować na bieżąco kampanie zlecane przez spółkę.
Wybrana firma będzie odpowiadać za opracowanie strategii komunikacji kampanii reklamowej, uwzględniającej cel sprzedażowy lub informacyjny, dobór grup docelowych.

Strategia ma przedstawiać plan komunikacji dla poszczególnych grup docelowych w oparciu o przeprowadzone analizy pod kątem narzędzi, zasobów, środków, terminów realizacji itp. oraz listę materiałów marketingowych potrzebnych do jej realizacji. Agencja ta zajmie się też opracowaniem kreacji głównej kampanii reklamowej, jej hasła reklamowego, scenariuszy reklam radiowych i telewizyjnych, audycji i filmów informacyjnych, prezentacji multimedialnych, reklam do centrów handlowych itp., przygotowywaniem projektów akcji ambientowych, konkursów, loterii, akcji dodatkowych wspierających kampanie reklamowe lub innych działań marketingowych skierowanych do klientów, przygotowywaniem projektów programów lojalnościowych.

Umowa ze zwycięską firmą zostanie zawarta na okres 12 miesięcy. Budżet, jaki na współpracę z agencją zamierza przeznaczyć Tauron w tym okresie nie może przekroczyć 3,444 mln zł brutto. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 10 września br.

W ostatnich miesiącach za obsługę reklamową spółki Tauron Sprzedaż odpowiadały agencje: S4, Czart, Hand Made i Fabryka Idei, wybrane w przetargu w maju ub.r.

W pierwszej połowie lipca br. spółka sfinalizowała przetarg na obsługę mediową – wybrała w nim agencje ClickAd i Effective Media Solution.

Dołącz do dyskusji: Tauron Sprzedaż szuka agencji reklamowej do strategii i kreacji kampanii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl