SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy skład Komisji Etyki TVP. Bez Holeckiej i Wenerskiego

Telewizja Polska powołała nowy skład jej Komisji Etyki. W poprzednim byli m.in. Danuta Holecka i Przemysław Wenerski.

Danuta Holecka zapowiadająca w "Wiadomościach" materiał o TVN, fot. TVPDanuta Holecka zapowiadająca w

W nowym składzie Komisji Etyki Telewizji Polskiej znaleźli się Michał Broniatowski (dyrektor TVP World), Anna Ciesielska (Biuro Programowe TVP), Danuta Dobrzyńska-Schimmer (kierowniczka redakcji "Teleexpressu”), Jolanta Erol (TVP3 Warszawa), Sławomir Matczak (dyrektor Akademii Telewizyjnej), Barbara Paciorkowska (a Agencji Kreacji Publicystyki, Dokumentu i Audycji Społecznych) oraz Krzysztof Tadej (kierownik redakcji TVP Polonia).

Sekretarzem komisji ponownie została Dorota Geresz z biura programowego TVP. Wszyscy zostali powołani

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W poprzednim składzie Komisji Etyki byli m.in. niepracujący już w Telewizji Polskiej Danuta Holecka, Piotr Gursztyn i Przemysław Wenerski. W komunikacie publicznego nadawcy zaznaczono, że „pozostali członkowie Komisji poprzedniej XIII kadencji przez ponad pół roku nie uczestniczyli w jej pracach”.

Komisja Etyki TVP czuwa nad przestrzeganiem zasad etyki dziennikarskiej, orzeka o zgodności postępowania dziennikarzy z normami przyjętymi w spółce oraz rozpatruje przesyłane do niej skargi.

Dołącz do dyskusji: Nowy skład Komisji Etyki TVP. Bez Holeckiej i Wenerskiego

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
blind
Niech komisja sprawdzi czy podawanie przez tvp fake newsów z niemieckiego portalu Onet jest zgodne z uczciwością i rzetelnością dziennikarską i czy tak ma wyglądać obiektywny przekaz.
odpowiedź
User
Gość X
Niech komisja sprawdzi czy podawanie przez tvp fake newsów z niemieckiego portalu Onet jest zgodne z uczciwością i rzetelnością dziennikarską i czy tak ma wyglądać obiektywny przekaz.


Onet jest polski.
Nie ma miejsca dla propagandystów z PiS-u, którzy poszli to TV Republika.
W komisji lepiej żeby była Dunikowska-Paź, wolę ją niż stare TVPiS.
odpowiedź
User
Tylko
co ta komisja może zdziałać?
odpowiedź