SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Tele tydzień" najchętniej sprzedawanym tygodnikiem

W lipcu 2005 "Tele Tydzien" sprzedawał się w nakładzie ponad 1 mln. egz.. Maleje sprzedaż "Tiny" i "Przyjaciółki", które goni "Naj". "Motor" wyprzedza "Auto Świat" - ranking top25 tygodników.

W lipcu 2005 roku - według najnowszych danych ZKDP - spośród tygodników najlepiej sprzedawała się "Tele tydzień" z wynikiem 1 090 998 egzemplarzy. To o 2,5 proc. mniej niż rok temu.

Drugie miejsce zajęło "Życie na gorąco" (651 434 egz. - wzrost o 1 proc. ) a trzecie "Tina" (431 448 egz. - spadek o 28 proc.).

Ranking top25 tygodników - lipiec 2005 opracowany przez Wirtualnemedia.pl na postawie danych ZKDP.

Tele Tydzieńlipiec 20041117662
Tele Tydzieńlipiec 20051090998
Życie na Gorącolipiec 2004640971
Życie na Gorącolipiec 2005651434
Tinalipiec 2004557481
Tinalipiec 2005431448
To & Owolipiec 2004399507
To & Owolipiec 2005402549
Chwila dla Ciebielipiec 2004375696
Chwila dla Ciebielipiec 2005391611
Twoje Imperiumlipiec 2004393530
Twoje Imperiumlipiec 2005365577
Przyjaciółkalipiec 2004416264
Przyjaciółkalipiec 2005362075
Najlipiec 2004218881
Najlipiec 2005324303
Super TVlipiec 2004289651
Super TVlipiec 2005310002
Rewialipiec 2004250852
Rewialipiec 2005293095
Tele Maxlipiec 2004253515
Tele Maxlipiec 2005290788
Magazyn Telewizyjny Kurier TVlipiec 2004267527
Magazyn Telewizyjny Kurier TVlipiec 2005278256
Tele Światlipiec 2004288707
Tele Światlipiec 2005244926
Pani Domulipiec 2004282274
Pani Domulipiec 2005210334
Politykalipiec 2004188287
Politykalipiec 2005166723
Galalipiec 2004158811
Galalipiec 2005165828
Wprostlipiec 2004166782
Wprostlipiec 2005163383
Bella Relakslipiec 2004167257
Bella Relakslipiec 2005148725
Imperium TVlipiec 2004152717
Imperium TVlipiec 2005147630
Takie jest Życielipiec 2004118957
Takie jest Życielipiec 2005141118
Motorlipiec 200421856
Motorlipiec 2005134219
Auto Światlipiec 2004109133
Auto Światlipiec 2005119844
Gość Niedzielnylipiec 2004109055
Gość Niedzielnylipiec 2005114649
Nielipiec 2004122126
Nielipiec 2005107596
Ekran TVlipiec 2004108527
Ekran TVlipiec 2005100128

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Tele tydzień" najchętniej sprzedawanym tygodnikiem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl