SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Tele Tydzień” z „Plusem”: porady, „W starym kinie” i bohaterowie „Sprawy dla reportera”

Tygodnik „Tele Tydzień” (Wydawnictwo Bauer) od wydania, które ukaże się 31 sierpnia br., poszerza zawartość o nowe materiały redakcyjne pod wspólną nazwą „Tele Tydzień Plus”. Będą to m.in. cykl Stanisława Janickiego o kinie czy porady konsumenckie.

Article

- Pozytywne przyjęcie przez czytelników  zapoczątkowanej latem strategii poszerzenia tematyki „Tele Tygodnia” o treści spoza obszaru telewizji skłoniło wydawcę do rozwinięcia tej formuły - podaje Wydawnictwo Bauer w komunikacie.

Stanisław Janicki w swoim cyklu „W starym kinie” pisać będzie o największych gwiazdach polskiego filmu. Na łamach „Tele Tygodnia” pojawią się też reportaże przedstawiające dalsze losy  bohaterów programu Elżbiety Jaworowicz „Sprawa dla reportera”.

Nowością będzie rubryka, w której omawiane będą aktualne zagadnienia konsumenckie jak np. zmiany w prawie. Magazyn publikować będzie także kalendarium wydarzeń sprzed lat oraz cykl „Encyklopedia Zdrowia”.

>>> Przeglądaj okładki gazet i czasopism w naszym dziale Jedynki

Cena „Tele Tygodnia” nie ulega zmianie i nadal wynosić będzie 1,99 zł. Wydawca nie podał nam czy i jak zmieni się objętość magazynu, ani jaki jest nakład najnowszego numeru.

Wprowadzeniu na rynek nowej formuły telewizyjnego pisma towarzyszyć będzie kampania telewizyjna w stacjach Telewizji Polskiej, Grupy Polsat i Grupy TVN. Za kreację spotów odpowiada Digit Art., media zakupił MEC.

Z danych ZKDP wynika, że średnia sprzedaż ogółem „Tele Tygodnia” w pierwszym półroczu br. wyniosła 815 804 egz. (zobacz wyniki wszystkich tygodników telewizyjnych).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Tele Tydzień” z „Plusem”: porady, „W starym kinie” i bohaterowie „Sprawy dla reportera”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kropka
Niedługo będzie jak Kropka
11 8
odpowiedź