SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

570 tys. widzów transmisji Telekamer 2021 w TV Puls

Pokazaną w środę wieczorem w TV Puls transmisję Telekamer „Tele Tygodnia” 2021 roku obejrzało średnio 569 tys. widzów - wynika z najnowszych danych telemetrycznych udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl.

W środę, 10 marca br. o godz. 20.00 Telewizja Puls pokazała 24. galę wręczenia Telekamer „Tele Tygodnia”. Średnia widownia audycji wyniosła 569 tys. osób. Przełożyło się to na 3,97 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 4,16 proc. w grupie komercyjnej 16-49 (AMR na poziomie 217 tys. osób) - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Przynajmniej przez 1 minutę wydarzenie obejrzało 2,19 mln osób w grupie 4+. W moment najwyższej widowni relację śledziło 706 tys. widzów.

Jeszcze wyższe wyniki Telekamery „Tele Tygodnia” 2021 zanotowały wśród widzów korzystających z naziemnej telewizji cyfrowej. W DVB-T 4+ udział transmisji wyniósł 6,35 proc., a w DVB-T 16-49 - 7,80 proc.

Dla porównania, zeszłoroczną transmisję Telekamer „Tele Tygodnia” (nadaną 3 lutego ub.r. - również w TV Puls) śledziło 1,01 mln osób. Przełożyło się to na 7,28 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 7,29 proc. w grupie komercyjnej 16-49, 10,83 proc. w DVB-T 4+ i 10,60 proc. w DVB-T 16-49.

Najwięcej Telekamer dla TVN

Telekamerami „Tele Tygodnia” 2021 nagrodzono serial „BrzydUla”, „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, Piotra Kraśko (kategoria: Prezenter informacji), Przemka Kossakowskiego (Osobowość telewizyjna), Małgorzatę Sochę (kategoria: Aktorka), Macieja Stuhra (Aktor), Bartka Jędrzejaka (Prezenter pogody), Jerzego Mielewskiego (Komentator sportowy), Cleo (Juror), a także w kategorii Program rozrywkowy: „Nasz nowy dom”. Magazyn „Netfilm” przyznał swoją nagrodę serialowi „Wataha 3”.

Honorowa Kapituła, w której skład weszli zdobywcy Złotych Telekamer z ubiegłych lat, już po raz trzeci przyznała Telekamery w kategoriach: „Człowiek roku” oraz „Produkcja roku”. Nagrodę otrzymała Iga Świątek oraz twórca akcji charytatywnej „Hot16Challenge” - Solar - Karol Poziemski.

Specjalne Telekamery 2021, które przyznaje redakcja „Tele Tygodnia” powędrowały do Canal+ za serial „Król” oraz TVP Kultura - z okazji 15-lecia stacji.

Złote Telekamery Tele Tygodnia trafiły z kolei do Mikołaja Roznerskiego oraz serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer „Tele Tygodnia” miało miejsce podczas uroczystej gali, którą poprowadzili Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

Powtórkę 24. gali wręczenia  Telekamer „Tele Tygodnia” stacja Puls 2 pokaże w piątek, 12 marca o godz. 22.00.

Udział TV Puls w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2020 roku wyniósł 3,62 proc.

Dołącz do dyskusji: 570 tys. widzów transmisji Telekamer 2021 w TV Puls

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Widz 1
Wynik oglądalności mówi za siebie, że nagrody te straciły już na znaczeniu. Niektórzy pewnie w głosowaniu zdobyli podobną liczbę głosów co sama oglądalność. TVP narobiło szumu i tak naprawdę dzięki temu wydźwięk tych nagród trafił do szerszej grupy odbiorców. Nagroda specjalna dla tvp Kultura
odpowiedź
User
Widz 1
Wynik oglądalności mówi za siebie, że nagrody te straciły już na znaczeniu. Niektórzy pewnie w głosowaniu zdobyli podobną liczbę głosów co sama oglądalność. TVP narobiło szumu i tak naprawdę dzięki temu wydźwięk tych nagród trafił do szerszej grupy odbiorców. Nagroda specjalna dla tvp Kultura to za działalność też są nagrody.
odpowiedź
User
Ewa
Czyli katastrofa jak wszystko w TV Puls. Mistrzowie.
odpowiedź