SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telekamery po raz pierwszy z nagrodami dla kanałów tematycznych

W poniedziałek na łamach "Tele Tygodnia" (Wydawnictwo Bauer) ogłoszone zostaną nominacje w 13. edycji plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. W tym roku po raz pierwszy szansę na nagrodę będą miały także kanały tematyczne.

Telekamery po raz pierwszy z nagrodami dla kanałów tematycznych

Podążając za rosnącą popularnością stacji tematycznych wydawca wprowadził do plebiscytu pięć kategorii ich dotyczących. Czytelnicy będą mogli głosować na ulubiony: Kanał filmowy, Kanał popularnonaukowy, Kanał sportowy, Kanał dziecięcy oraz Kanał informacyjny i biznesowy.

Zmiany obejmą też kategorie podstawowe, których w tym roku będzie 11, a nowościami będą kategorie: Prezenter pogody, Serial oryginalny, Adaptacja serialu zagranicznego i Serial zagraniczny (w zeszłym roku nagradzano tylko polskie seriale w kategoriach Serial obyczajowy oraz Serial komediowy). Powróci też kategoria Teleturniej. Pozostałe kategorie, czyli Informacje i publicystyka, Komentator sportowy, Muzyka, Aktorka, Aktor i Program rozrywkowy, będą takie same jak rok temu.

Plebiscyt ruszy 7 grudnia br. i potrwa do końca miesiąca. Widzowie będą mogli głosować na ulubione gwiazdy i programy telewizyjne przez internet w serwisie www.telekamery.pl, za pomocą SMS-ów, oraz na kartkach załączanych do "Tele Tygodnia". Kartki przyjmowane będą do 12 stycznia 2010 roku, ale decyduje data stempla pocztowego do 31 grudnia br.

Wyniki głosowania tradycyjnie zostaną ogłoszone podczas ceremonii wręczenia statuetek Telekamer Tele Tygodnia 2010, która odbędzie się 25 stycznia przyszłego roku. Za produkcję gali odpowiadać będzie firma Mastiff Media Polska, a jej producentami wykonawczymi będą Grzegorz Piekarski i Bolesław Pawica (ten ostatni również ją wyreżyseruje).

Na razie nie wiadomo, czy któraś ze stacji telewizyjnych pokaże ceremonię wręczenia Telekamer, po tym jak Wydawnictwo Bauer zakończyło współpracę z TVP, transmitującą galę w poprzednich latach. Maciej Brzozowski, dyrektor PR w Bauerze, pytany o tę kwestię, mówi nam jedynie, że informacja  na ten temat zostanie podana w przyszłym tygodniu.

Obsługą medialną plebiscytu oraz organizacją logistyczną ceremonii zajmuje się po raz kolejny agencja Primum Public Relations. Patroni medialni Telekamer Tele Tygodnia 2010 to radio RMF FM oraz portal Interia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Telekamery po raz pierwszy z nagrodami dla kanałów tematycznych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl