SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w WP po ostatnich zwolnieniach. "Serwisy nie są teraz aktualizowane"

Po ostatnich zwolnieniach w spółce Wirtualna Polska Media serwisy Teleshow.wp.pl oraz Gwiazdy.wp.pl przestały być aktualizowane - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Nie wykluczamy ponownego uruchomienia serwisów w przyszłości - mówi nam Michał Siegieda, rzecznik prasowy WP Holding. 
 

Od końca maja br. w serwisach Teleshow.wp.pl oraz Gwiazdy.wp.pl nie pojawiają się nowe treści. Pierwszy z tych serwisów poświęcony jest telewizji, a drugi życiu gwiazd. Zespół Teleshow.wp.pl odpowiadał też za dwie edycje nagród “Top seriale” dla seriali pokazywanych w streamingu. 

Zapytaliśmy Wirtualną Polskę o przyczyny takiej decyzji i plany wobec obu serwisów. - Oba serwisy nie są teraz aktualizowane. Skupiamy zasoby na innych projektach i inicjatywach, a treści dotyczące gwiazd i telewizji publikowane są m.in. w Pudelku czy Jastrząb Post. Jednocześnie analizujemy różne możliwości rozwoju naszych usług, dlatego nie wykluczamy ponownego uruchomienia serwisów w przyszłości - przekazał Wirtualnemedia.pl Michał Siegieda, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej WP Holding.

Duże zwolnienia w WP Media

Jak podawaliśmy pod koniec maja br., spółka Wirtualna Polska Media, odpowiadająca za redakcje i biuro reklamowe holdingu Wirtualna Polska, zwolniła 120 osób, czyli 10 proc. swojej obecnej załogi. Według naszych informacji, z tej grupy kilka osób należało do zespołu kultury i rozrywki odpowiedzialnego m.in. za Teleshow.wp.pl i Gwiazdy.wp.pl.

Czytaj: WP z noclegami nad Morzem Czarnym

Dwa lata temu Wirtualna Polska Media przejęła 100 proc. udziałów spółki Mediapop wydającej m.in. Jastrzabpost.pl i Pysznosci.pl. 

Dołącz do dyskusji: Zmiany w WP po ostatnich zwolnieniach. "Serwisy nie są teraz aktualizowane"

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mike
733462 serwisów o tzw. (w większości) gwiazdach które niewiele osób interesują.
11 0
odpowiedź
User
Lolek 1033
"Jak się okazało, nie był to pierwszy taki wyczyn mężczyzny. W policyjnych systemach widniały informacje o podobnych wykroczeniach w niedawnej przyszłości. W związku z powyższym policjanci nie mieli litości." Tak są tworzone artykuły w Internecie! Co tu dodawać lub co ujmować gdy jakość ma się ZA NIC bo liczy się wyłącznie KASA!
3 1
odpowiedź
User
NLS
Proszę czytać bardzo powoli, ze zrozumieniem, tekst w cudzysłowach!
2 0
odpowiedź