SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Puls z akcją społeczną #DzielnicaBEZstrachu

Telewizja Puls, ekipa serialu kryminalno-obyczajowego „Dzielnica strachu” i Komenda Główna Policji rozpoczynają akcję #DzielnicaBEZstrachu.

Article

W ramach inicjatywy od 3 do 21 kwietnia br. na stronie https://dzielnicabezstrachu.pl/ można głosować na najlepszego dzielnicowego oraz wskazać najbezpieczniejsze polskie dzielnice.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Akcję promuje Andrzej Młynarczyk - aktor wcielający się w dzielnicowego Andrzeja Potocznego w serialu Telewizji Puls i ATM Grupy „Dzielnica strachu”, który można oglądać na kanale Puls 2.

- Popularność „Dzielnicy strachu” wśród widzów kanału Puls 2, oraz fakt, że akcja serialu rozgrywa się w środowisku dzielnicowych, zainspirowały nas do tego, aby zainicjować z Komendą Główną Policji akcję społeczną. Organizujemy internetowy plebiscyt na najpopularniejszego, najbardziej aktywnego i skutecznego dzielnicowego, przybliżając pracę dzielnicowych, poprzez kontekst naszego serialu - komentuje Justyna Ganczarek, dyrektor sprzedaży i marketingu w Telewizji Puls.

- Miejscowość czy dzielnica, w której pracuje zwycięski dzielnicowy, otrzyma atrakcyjną nagrodę-niespodziankę, zorganizujemy tam również spotkanie z aktorami naszego serialu. Liczymy na to, że dzięki zaangażowaniu naszych widzów i fanów serialu oraz szerokiemu wsparciu społecznemu, akcja Telewizji Puls i Policji ma szansę przerodzić się w stałą, ważną inicjatywę popularyzującą pracę dzielnicowych - dodaje.

Akcję wspiera kampania na antenie kanału Puls 2 oraz szeroko zakrojone działania PR-owe i social mediowe prowadzone przez Telewizję Puls, jak również zaangażowanie merytoryczne i mediowe Policji.

Udział Puls 2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 1,43 proc.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Puls z akcją społeczną #DzielnicaBEZstrachu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl