SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Republika w ofercie biura reklamy Polsat Media

Od 1 sierpnia 2014 roku biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w kanale informacyjnym Telewizja Republika. Dotychczas stacja ta emitowała reklamy pozyskane samodzielnie.

Article

- Rozmawialiśmy z trzema największymi brokerami na rynku i wybraliśmy Polsat Media  - informuje w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Radosław Dobrzyński, dyrektor zarządzający Telewizji Republika. - O jego wyborze zdecydowało wiele elementów - dodaje wymieniając, że chodzi o siłę i pozycję rynkową Polsat Media, dynamiczny wzrost tego brokera w ostatnim czasie i możliwość tworzenia przez niego pakietów tematycznych, a także ofertę cenową i szacunki przychodów na jakie stacja może liczyć.

- Telewizja Republika będzie niezwykle interesującym uzupełnieniem naszego pakietu kanałów społeczno-informacyjnych, który obecnie składa się z trzech stacji: Polsat News, Polsat News+ oraz Superstacji - mówi Stanisław Janowski, dyrektor zarządzający Polsat Media.

Telewizja Republika to informacyjno-publicystyczny kanał o profilu konserwatywnym, który rozpoczął nadawanie w maju 2013 roku. W ofercie programowej stacji znajdują się serwisy informacyjne, magazyny publicystyczne, filmy dokumentalne, programy kulturalne oraz reportaże.

Stacja dotąd współpracowała z Cyfrowym Polsatem (kontrolującym Polsat Media) w zakresie emisji satelitarnej - platforma umieściła jej sygnał na swoim transponderze na satelicie Hot Bird i włączyła kanał do swojej oferty. Poza tym stację oglądać można też w ponad 100 sieciach kablowych (m.in. w UPC Polska, Vectrze, Toya i Inea) oraz w internecie (zarówno poprzez własną stronę internetową jak i platformę ipla).

Telewizja Republika będzie 42 kanałem telewizyjnym w portfolio Polsat Media. Spółka ma w swojej ofercie również telewizję internetową ipla, a także prowadzi sprzedaż reklam w PRN Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Telewizja Republika w ofercie biura reklamy Polsat Media

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Baryłka
Republika się skończyła! Czeka ją życie na garnuszku Solorza... A miała być Niezależna Polska Telewizja. Piękny sen się właśnie skończył, zaczęł się Podpaska TV i Pampers TV.
20 39
odpowiedź
User
elo!
Dobry broker i tak nie powstrzyma upadku Republiki. Ostatecznie głos i tak należy do reklamodawców, a nie do pośredników z działu sprzedaży Polsat Media.
21 46
odpowiedź
User
Baryłka
Dobry broker??? Polsat sprzeda wszystko w pakiecie po najnizszej cenie. Spokrz co puszczaja w superstacji - myslisz że znajda dla Republiki choc jednego reklamodawce? Smiech i kpina!
12 28
odpowiedź
User
kamil
Solorz za jakiś czas przejmie TV Republika.
19 26
odpowiedź
User
niezły kawał
Posądzana o układy z Solorzem i niesamodzielność stacja podejmuje samobójczą decyzję i przyznaje się do uzależnienia od Polsatu, który jest jej konkurencją i teraz ma sprzedawać jej reklamy.... Niezłe jaja! Lidl będzie promował Biedronkę. Czy ktoś inteligentny domyśla się, jak to się może skończyć?
18 17
odpowiedź