SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TV Trwam i fundacja pro life przeciw obowiązkowi szczepień. „Tzw. koronawirus”

Na oficjalnym profilu na Twitterze, TV Trwam udostępniła apel do premiera Mateusza Morawieckiego, żeby nie wprowadzać obowiązkowych szczepień przeciwko koronawirusowi. Autorem apelu jest Centrum Życia i Rodziny, walczące m.in. z aborcją i eutanazją.

Article

Obszerną informację na temat inicjatywy zamieściła także strona internetowa Radia Maryja. „Przyjęcie szczepionki jest sprawą indywidualnej decyzji, decyzji sumienia. Wprowadzenie obowiązku szczepień oznacza jego łamanie. Łamanie sumienia to łamanie godności ludzkiej, coś czego nie ma prawa robić żadna władza i żadne państwo.

Dlatego konsekwencją wprowadzenia obowiązku szczepień w takich okolicznościach jest poważny i głęboki podział społeczny, który w negatywny sposób dotknie polskie rodziny - podkreśla Centrum Życia i Rodziny i zachęca do podpisania apelu do premiera oraz ministra zdrowia przeciwko przymusowi szczepień na COVID-19” - czytamy na portalu radiomaryja.pl.

Zobacz także: Resort zdrowia zarzuca „Do Rzeczy” „sprzyjanie antyszczepionkowcom”. Lisicki: redakcja jest otwarta na różne głosy

„Uderzająca w polskie rodziny szczepionkowa segregacja”

Zdaniem toruńskiej rozgłośni dyskusja o obowiązkowych szczepieniach uderza w polskie rodziny. - W obliczu wprowadzanego stopniowo obowiązku szczepień przeciwko tzw. koronawirusowi, Centrum Życia i Rodziny zdecydowanie sprzeciwia się uderzającej w polskie rodziny szczepionkowej segregacji -  informuje serwis internetowy stacji ojca Tadeusza Rydzyka.

Dalej rozgłośnia zamieszcza argumentację Centrum Życia i Rodziny. - Szczepienia przeciw tzw. koronawirusowi wciąż budzą wiele wątpliwości w polskim społeczeństwie: miliony Polaków uważa szczepienie za niemoralne lub zagrażające ich zdrowiu. Powodem takiego stanu jest przede wszystkim brak rzetelnej i publicznej debaty specjalistów, która przyniosłaby jednoznaczne odpowiedzi na temat skuteczności i etyczności szczepionek - czytamy w niej.

Zobacz także: TV Trwam stawia na platformę streamingową i produkuje w HD

Centrum Życia i Rodziny zachęca tych, którzy wyrażają sprzeciw wobec przymusu szczepień przeciwko COVID-19, aby podpisać się pod apelem do premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego na specjalnej stronie internetowej. Na stronie organizacji można przeczytać: „Bronimy prawa każdego człowieka do życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Promujemy rodzinę opartą na nierozerwalnym małżeństwie kobiety i mężczyzny”.

W mediach ojca Rydzyka pojawiały się już materiały i programy krytykujące szczepienia przeciwko koronawirusowi. Cztery miesiące temu TV Trwam wyemitowała program „Rykoszetem: Badania kliniczne na dzieciach - Czy szczepienie na Covid-19 jest potrzebne dzieciom?”. TV Trwam i Radio Maryja emitują jednocześnie apele rządu o udział w szczepieniach. W audycjach stacji gości też zachęcający do szczepienia się minister zdrowia Adam Niedzielski.

Zobacz także: Zakażony koronawirusem Jan Pospieszalski leczy się amantadyną, krytykuje "lobby szczepionkowe" i rządzących

Dołącz do dyskusji: TV Trwam i fundacja pro life przeciw obowiązkowi szczepień. „Tzw. koronawirus”

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
chybaja
"miliony Polaków uważa szczepienie za niemoralne". Przepraszam, że k... niby co oni pier...??? Poza tym co ma rodzina do szczepienia?
odpowiedź
User
TT
Papież Franciszek, w nagranym 18.08.2021 r. przesłaniu do narodów, powiedział, że szczepiąc się przeciw COVID-19 okazujemy miłość bliźniemu.

“Zaszczepienie się szczepionkami zaaprobowanymi przez kompetentne władze jest aktem miłości. I przyczynienie się do tego, by większość osób zaszczepiło się jest aktem miłości; miłości do siebie samych, do rodziny i przyjaciół, miłości do wszystkich narodów”.

Zdaniem papieża “miłość społeczna i miłość polityczna”, jest „miłością powszechną”, pełną osobistych gestów, zdolnych do przekształcenia społeczeństwo i uczynienia go lepszym.

“Zaszczepienie się jest prostym, ale głębokim sposobem krzewienia dobra wspólnego i opiekowaniem się sobą nawzajem, zwłaszcza najsłabszymi…”.Więc jakim prawem Rydzyk i jego sekciarska banda kwestionują zdanie papieża w tej sprawie ?
odpowiedź
User
X_x
Czy będzie jakaś reakcja polskiego ePISkopatu czy zakonu redemptorystów wobec działań ojca Rydzyka, które są w oczywistej kontrze wobec oficjalnego stanowisko kościoła katolickiego w tej sprawie?

Szczerze wątpię :-(
odpowiedź