SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TequilaSoundrise - inicjatywa agencji TequilaPolska

26 maja w Poznaniu, a następnie 3 czerwca w Warszawie nastąpi czwarta już odsłona TequilaBodyShot organizowanego w ramach cyklu imprez TequilaSoundrise.

TequilaSoundrise to inicjatywa pracowników agencji TequilaPolska, w ramach której pod patronatem agencji organizowane są otwarte imprezy o charakterze klubowym. Alkohol (Tequila Sierra) do akcji TequilaBody Shot - organizowanej podczas najbliższych imprez zapewni firma CEDC.

„Impulsem do powołania kolektywu TequilaSoundRise oraz organizowania imprez pod tym szyldem był potencjał muzyczny, jaki posiada agencja reklamowa TequilaPolska, tj. czterech doświadczonych DJ-ów. Dzięki wsparciu agencji jesteśmy w stanie rozwijać nasz projekt i jednocześnie kształtować wizerunek firmy, która oprócz tego, że realizuje poważne projekty marketingowe, jest również pozytywnie zakręcona.”  - mówi Przemek Kulczyk, jeden z inicjatorów projektu.

Celem prowadzonych działań jest budowa wizerunku sponsorów imprez -  w tym TequilaPolska - jako firm, kojarzących się z oryginalną i atrakcyjną zabawą.

TequilaSoundRise tworzy 4 DJ-ów, na co dzień zawodowo związanych z działem kreacji TequilaPolska: Discobart - Bartosz Sucharski, Jull - Julian Świetlicki, Sofa - Przemek Kulczyk oraz Zisa czyli Robert Trochimiak.

Głównym założeniem inicjatorów TequilaSoundrise było stworzenie cyklu imprez klubowych wyróżniających się na tle innych w Polsce – połączenie zabawy z eventami, w których aktywnie uczestniczą klubowicze. Główną atrakcją imprezy jest Tequila Body Shot. „Postanowiliśmy wykorzystać zbieżności nazw agencji Tequila z marką szlachetnego alkoholu i na promocjach tego trunku zbudować ideę gorącej zabawy – picie TequilaBodyShot” – mówi Robert Trochimiak.

Najbliższe z cyklu gorących imprez, odbędą się 26 maja w klubie Post Dali Mocca Bar w Poznaniu i 3 czerwca w warszawskim klubie Balsam. Alkohol (Tequila Sierra) do akcji TequilaBody Shot - organizowanej podczas najbliższych imprez zapewnia firma CEDC.

Organizatorzy mają również w planach zapraszanie na imprezy światowe gwiazdy sceny klubowej.

Dołącz do dyskusji: TequilaSoundrise - inicjatywa agencji TequilaPolska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl