SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

The Stockholm Challenge Awar

WebService w międzynarodowym konkursie The Stockholm Challenge Award!

WebService jest nominowany do międzynarodowego konkursu The Stockholm Challenge w kategorii e-Business. Nominację do głównego konkursu jury przyznało wszystkim działaniom realizowanym dla marki Żywiec, w szczególności serwisowi www.zywiec.com.pl oraz programowi lojalnościowemu "BIRLive - Bardzo Interaktywna Rozrywka". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w styczniu 2004 roku.

The Stockholm Challenge Award jest międzynarodowym konkursem oceniającym pionierskie rozwiązania z zakresu technologii i komunikacji. Organizowany od prawie 10 lat, The Stockholm Challenge Award wyłania najlepsze projekty internetowe z całego świata.

W 2003 roku zgłoszonych zostało prawie 900 projektów, z czego nominację do głównego konkursu otrzymało ponad 600 projektów ze 107 krajów, w tym około 80 projektów w kategorii e-Business. W konkursie Polska reprezentowana jest przez 6 projektów. Jury dokonując weryfikacji i oceny koncentruje się przede wszystkim na końcowym użytkowniku, a nie na technologicznych kryteriach. Najbardziej liczące się kryteria to: innowacyjność, oczekiwania użytkowników, możliwość transferu projektu oraz dostępność.

Nominacja do konkursu The Stockholm Challenge Award jest już kolejnym wyróżnieniem przyznanym dla WebService za realizację działań interaktywnych dla marki Żywiec. W kwietniu br. program lojalnościowy BIRLive zdobył główną nagrodę w tegorocznym konkursie Boomerang.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: The Stockholm Challenge Awar

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl