SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tigers prowadzi także usługi digital PR

Agencja digitalowa Tigers rozszerzyła zakres usług o digital PR. Jednym z pierwszych klientów agencji na tym polu zostało EasyToys - sklep internetowy sprzedający zabawki i akcesoria erotyczne.

Article

EasyToys zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z agencją Tigers, wyłonioną w drodze przetargu. Obecna na rynku od ośmiu lat agencja już w styczniu 2023 zaczęła realizować dla holenderskiej firmy działania z zakresu Digital PR.

W ramach świadczonej obsługi realizuje współpracę z mediami internetowymi, koordynuje publikacje redakcyjne, współprace reklamowe, akcje specjalne oraz partnerstwa na eventach i wydarzeniach tematycznych.

Digital PR w portfolio usług Tigers

W ramach usługi digital PR agencja proponuje działania takie jak promocja marki w mediach digitalowych i tradycyjnych, przygotowanie i wysyłka materiałów prasowych i paczek PRowych, plasowanie ekspertów w mediach, aranżowanie wywiadów z ambasadorami i ekspertami klienta, organizację akcji specjalnych i wydarzeń tematycznych.

Dodatkowo w ramach obsługi przez agencję klienci mogą zamówić prowadzenie biura prasowego, konsultacje wizerunkowe, opracowanie taktyki komunikacji oraz wybór i przygotowanie przedstawicieli marki do konferencji, sympozjów i targów branżowych, na których – za rekomendacją agencji – powinni się pojawić.

Dział Digital PR w Tigers tworzą Danuta Olczyk - digital PR team leader, Oscar Dąbkowski - d PR specialist oraz Emilia Sala – junior digital PR specialist.

- Pomysł na poszerzenie działalności operacyjnej Tigers o dział Digital PR to nic innego jak wyjście naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. Chcemy być najlepszą agencją digitalową 360 na rynku. Obok komunikacji w social media i szeroko rozumianego performance marketingu, w naszym portfelu usług są dziś działania strategiczne, influencer marketing czy produkcja wideo. Media relations to naturalne uzupełnienie naszej oferty. Wierzę, że skuteczne połączenie naszej wiedzy i doświadczeń w obszarze komunikacji w digitalu, z działaniami SEO i tradycyjnymi działaniami PR, to kompleksowa odpowiedź na budowanie silnej, nowoczesnej marki, czyli to, czego oczekują od nas klienci – komentuje Karolina Kawska, CEO Tigers.

Dołącz do dyskusji: Tigers prowadzi także usługi digital PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl