SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TikTok otwiera nowe Fusion Centre w Irlandii

TikTok ogłosił otwarcie pierwszego regionalnego ośrodka badawczo-rozwojowego Fusion Centre w Irlandii, mającego na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników platformy.

Celem działania Fusion Centre TikToka w Dublinie będzie wykrywanie krytycznych incydentów dotyczących bezpieczeństwa użytkowników i reagowanie na nie w czasie rzeczywistym.

TikTok w irlandzkim ośrodku stworzył ponad 50 nowych stanowisk pracy dla wysoce wyspecjalizowanych ekspertów ds. bezpieczeństwa, prywatności i polityki. Ich rolą będzie identyfikacja, ocena i eliminowanie zagrożeń dla użytkowników platformy.

Pracownicy Fusion Centre w Dublinie mają też współpracować z innymi zespołami, zajmującymi się m.in. badaniami i rozwojem, ochroną prywatności i bezpieczeństwem, aby stworzyć wspólne podejście na rzecz ochrony wielomilionowej społeczności TikToka.

Fusion Centre w Dublinie to kolejna inwestycja TikToka w Europie i samej Irlandii, gdzie funkcjonują już firmowe zespoły zajmujące się bezpieczeństwem oraz ochroną prywatności i danych.

Z danych Sensor Tower wynika, że w drugim kwartale 2021 roku zanotowano 205 mln nowych instalacji TikToka. Oznacza to,  że globalna liczba użytkowników platformy przekracza obecnie 3 miliardy

Dołącz do dyskusji: TikTok otwiera nowe Fusion Centre w Irlandii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl