SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TikTok znów nagrodzi najlepsze kampanie. Dodano nową kategorię

Rusza trzecia edycja konkursu TikTok Ad Awards na najbardziej kreatywne kampanie realizowane na tej platformie. W regionie Europy Środkowej szefem jury będzie Dawid Kaźmierczak, współzałożyciel i chief content officer w Agencji Polot.

Obecna edycja TikTok Ad Awards składa się z kategorii Greatest Branding (to nowość, mająca wyróżniać kampanie osiągające doskonałe wyniki w zakresie budowania świadomości marki), Greatest Performance, Greatest Creative i Greatest Small Business. Trzy pierwsze są skierowane do reklamodawców mających globalnie minimum 50 pracowników, a czwarta - do mniejszych podmiotów.

Wszystkie akcje zgłoszone w poszczególnych kategoriach mają szansę zdobyć nagrodę główną Greatest TikTok, która zostanie przyznana za najlepszą, w ujęciu całościowym, kampanię reklamową.

Nagrody przyznawane są agencjom i markom z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Europy Środkowej (Rumunia, Czechy, Polska), krajów nordyckich (Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia), Izraela i Holandii. Zdobywcy tytułu Greatest TikTok z poszczególnych krajów i regionów będą walczyć o europejskie Grand Prix.

Przewodniczącym jury TikTok Ad Awards na region Europy Środkowej został Dawid Kaźmierczak, współzałożyciel i chief content officer w Agencji Polot. - W kreatywnej komunikacji na TikToku poszukuję mieszanki dwóch składników – natywnego dla platformy języka oraz skuteczności. Dziś to twórcy, a nie agencję kreatywne wyznaczają tu trendy. Jednocześnie też TikTok często jest główną platformą w briefach, i to na niej tworzymy komunikację dla marek. Dlatego chcę, aby konkurs TikTok Ad Awards stał się nie tylko miejscem uhonorowania i zaprezentowania najlepszych prac z rynku CEE ale również platformą edukacji na temat kreatywnego storytellingu na TikToku - komentuje.

Kampanie do konkurs będzie można zgłaszać do 25 września. Nagrody w poszczególnych krajach i regionach będą wręczane od 28 października do 7 listopada, a galę europejskiego Grand Prix zaplanowano na 27 listopada.

Dołącz do dyskusji: TikTok znów nagrodzi najlepsze kampanie. Dodano nową kategorię

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl