SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wydawca „Time’a” ma nową szefową, przychodzi z Forbesa

Od 21 listopada funkcję CEO w firmie Time będzie pełniła Jessica Sibley, poprzednio związana z Forbesem. Zastąpi Edwarda Felsenthala, który pozostaje redaktorem naczelnym magazynu „Time”.

Edward Felsenthal jest redaktorem naczelnym „Time’a” od 2017 roku. Funkcję CEO firmy wydającej tygodnik objął dodatkowo w 2018 roku, po tym jak wydawcę od Meredith Corp kupił współtwórca koncernu informatycznego Salesforce Marc Benioff z żoną Lynne.

W komunikacie Marc i Lynne Benioffowie podkreślili, że Jessica Sibley „ma wyjątkowe osiągnięcia w trakcie swojej kariery w zapewnianiu wzrostu i innowacji oraz budowaniu głębokich relacji z klientami”.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Poprzednio przez 8,5 roku Jessica Sibley pracowała w Forbesie - kolejno jako szefowa sprzedaży, szefowa rozwoju, a od początku br. CEO. Wcześniej była związana z koncernami Conde Nast (na stanowiskach dyrektorskich odpowiadała m.in. za „Teen Vogue” i „The New Yorker”), Bloomberg Businessweek i The Wall Street Journal. W Forbesie pracowała już w latach 1998-2003 jako dyrektor finansowa jednej z kategorii biznesowej firmy.

„Time” w USA ukazuje się od 1923 roku, w 2020 roku pismo z tygodnika przekształciło się w dwutygodnik. Funkcjonują też jego edycje europejska (przygotowywana w Londynie, zajmująca się też Bliskim Wschodem, Afryką i Ameryką Łacińską), azjatycka (z Hong Kongu) oraz dotycząca regionu Pacyfiku (z Sydney).

Drukowana wersja magazynu ma 1,3 mln prenumeratorów.

Dołącz do dyskusji: Wydawca „Time’a” ma nową szefową, przychodzi z Forbesa

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
rety, kolejna pani z "wackiem", drag queen..demoniczny
0 0
odpowiedź
User
luciferanus
Widać, że pije krew.
0 0
odpowiedź