SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TKP promuje ofertę internetową

'Wakacje za 1 zł Sąsiedzi' - to nowa promocja Telewizji Kablowej Poznań S.A., dzięki której Klient przez okres wakacji może zamówić Pakiet Rodzinny lub internet za 1 zł.

Celem nowej kampanii jest promocja usługi cyfrowej telewizji kablowej i szerokopasmowego dostępu do internetu. W ramach oferty Klient otrzymuje Pakiet Rodzinny, jeden z pierwszych w Polsce pakietów, w którego skład wchodzą także programy oferowane w technologii cyfrowej. W Pakiecie Rodzinnym można znaleźć ponad 70 programów telewizyjnych. Są wśród nich: Viasat History, Ale Kino, Romantica, Polsat Sport Extra, Club, TV Fashion, Chanel One Russia, oraz CNBC. W czasie wakacji pakiet ten kosztuje 1 zł za miesiąc. W ramach promocji Klient może także wybrać jeden z 7 pakietów internetowych, za który zapłaci w trakcie trwania promocji złotówkę za miesiąc.  Dodatkowo opłata za aktywację usługi telewizyjnej lub internetowej opłacana jednorazowo wynosi 1 zł.

Na początku czerwca na drzwiach wejściowych do 80 tysięcy mieszkań na terenie Poznania, znajdujących się w zasięgu działania Telewizji Kablowej Poznań S.A., zostały umieszczone samoprzylepne, żółte karteczki z hasłem promocyjnym „Wakacje za 1 zł Sąsiedzi”. Kampania jest wspierana materiałami BTL (ulotki) przygotowanymi dla Przedstawicieli Handlowych oraz Biur Obsługi Abonenta. Akcja prowadzona jest także za pośrednictwem radia, telewizji i internetu. Spoty reklamowe ukazują się na antenie Telewizji WTK oraz w stacjach radiowych należących do grupy Agora (88,4 Złote Przeboje, Blue FM, Roxy FM i Kiss FM) a także w Radiu Emaus. Bilbordy promocyjne umieszczone zostały na stronach miejskiego portalu epoznan.pl.  

TKP S.A. jest operatorem telewizji kablowej. Współpracuje z lokalnymi operatorami tworząc jedną z największych sieci telewizji kablowej w Wielkopolsce. Z usług TKP S.A. korzysta ponad 100 tysięcy abonentów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TKP promuje ofertę internetową

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl