SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TNS OBOP dla KE

TNS wyłącznym partnerem Komisji Europejskiej

Firma TNS (w Polsce TNS OBOP), światowy lider w dziedzinie informacji rynkowej, została wybrana przez Komisję Europejską do realizacji unijnego sondażu Standard Eurobarometer - największego tego typu badania na świecie.

W ramach czteroletniego kontraktu TNS będzie prowadzić badania opinii w zakresie zagadnień społecznych, ekonomicznych i politycznych w 33 krajach, w tym zarówno w obecnych państwach członkowskich, jak i w krajach kandydujących do Unii. Projekt będzie koordynować EOS Gallup Europe, spółka zależna TNS.

Prowadzony już od 30 lat sondaż Standard Eurobarometer monitoruje postawy społeczne wobec zagadnień związanych z Unią Europejską, takich jak rozszerzenie Unii, wspólna waluta, możliwość ustanowienia konstytucji europejskiej czy wspólna polityka zagraniczna.

"Decyzję Komisji Europejskiej o powierzeniu grupie TNS realizacji tego ważnego dla Europy projektu odbieramy jako uznanie dla naszego doświadczenia i kompetencji w zakresie sondaży i analiz społecznych. Z pewnością nie bez znaczenia był także dorobek w zakresie koordynacji badań międzynarodowych o charakterze ciągłym." - komentuje Urszula Krassowska, dyrektor działu badań społeczno-politycznych w TNS OBOP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TNS OBOP dla KE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl