SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"To mleko to nie jest jakieś mleko" - przekonuje Piątnica

OSM Piątnica rozpoczęła kampanię, w której promuje świeże mleko. W kampanii podkreśla jego walory hasłem "Jak mleko to z Piątnicy, no bo skąd!".

Article

„To mleko, to nie jest jakieś mleko” – to hasło towarzyszące nowej kampanii  OSM Piątnica promującej mleko z Piątnicy w charakterystycznej butelce z rączką. Celem kampanii jest podkreślenie walorów mleka z Piątnicy – świeżości i tradycyjnego smaku.

Piątnica w ramach promocji swoich produktów prowadzi długofalową strategię komunikacyjną pod hasłem: „Z Piątnicy, no bo skąd”. Nawiązuje ona do tego, co ma wyróżniać markę i jej produkty: naturalność, autentyczność, tradycyjne receptury i lokalne pochodzenie składników.

W trosce o wysoką  jakość mleka, OSM Piątnica wdrożyła kompleksowy program poprawy jakości surowca. W ofercie dostępne są cztery mleka w charakterystycznej butelce z rączką: 2,0%, 3,2%, bez laktozy oraz bio. W marcu OSM Piątnica wprowadziła do swojej oferty nowość – specjalistyczne Mleko do kawy w butelce z rączką o pojemności 0,5 l.

 


W emitowanych w ramach kampanii spotach reklamowych podkreślone są wyjątkowe cechy piątnickiego mleka: smak i świeżość. Spoty reklamowe promujące Mleko z Piątnicy pojawią się w telewizji oraz na VOD. Działania promocyjne prowadzone będą także w aplikacjach gazetkowych.

Dołącz do dyskusji: "To mleko to nie jest jakieś mleko" - przekonuje Piątnica

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin
Ponieważ hurtowa produkcja mleka Piątnicy to nie jest jakaś tam produkcja mleka taka jak inna polegająca na... https://www.youtube.com/watch?v=UcN7SGGoCNI
odpowiedź
User
dinx
o czym jest ta wiadomość? pryknęliśmy 10s video i mówimy, że jesteśmy wyjątkowi... dokąd zmierzasz świecie...
odpowiedź