SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Stacje radiowe Agory wraz z OLX przygotowują podcasty o bezpieczeństwie w sieci

Radio Tok FM oraz rozgłośnie muzyczne Grupy Radiowej Agory we współpracy z OLX przygotowały dwie nowe serie podcastowe o bezpieczeństwie w sieci. Seria „Odeprzyj e-atak" liczy cztery odcinki, „FRAUDycja” składa się z pięciu części. Oba cykle są już dostępne w sieci.

Article

Od kilku tygodni zainteresowani tematyką bezpiecznego funkcjonowania w sieci mogą słuchać podcastu „Odeprzyj e-atak". Składa się on z czterech odcinków, które prowadzi Jan Stradowski, a partnerem redakcyjnym cyklu jest OLX. Dostęp do podcastu jest możliwy dla wszystkich internautów na tokfm.pl oraz w aplikacji Tok FM.

- Ten cykl ma pomóc zrozumieć zagrożenie, pokazać je na konkretnych przykładach i dać narzędzia obrony. Nasze komputery, telefony, nasze konta w mediach społecznościowych są wystawione na działania oszustów czy wymierzonych w nas wirusów. Chcemy podpowiedzieć naszym słuchaczom, jak być mądrym przed szkodą - mówi Magdalena Birecka, redaktor naczelna tokfm.pl zastępczyni redaktor naczelnej Tok FM.
 
OLX jest też partnerem drugiej audycji online poświęconej cyberbezpieczeństwu - podcastu „FRAUDycja". Liczy on pięć części, a jego prowadzącą jest Anna Stachowska. W gronie rozmówców znaleźli się m.in. Adam Haertle z serwisu Zaufana Trzecia Strona, Filip Marczewski z Cert Polska czy prokurator Agnieszka Gryszczyńska z Prokuratury Krajowej.

Gdzie słuchać?

Odcinki „FRAUDycji" dostępne są nie tylko na platformie podcastowej Tok FM, ale także na www.zloteprzeboje.pl, www.rockradio.pl oraz na www.radiopogoda.pl. - Kwestie bezpieczeństwa w sieci dotyczą bardzo szerokiej grupy osób. Są niezależne od wieku, zainteresowań czy biegłości w posługiwaniu się narzędziami internetowymi. Dlatego staramy się uczulać na nie słuchaczy - a dokładniej użytkowników coraz szerszej oferty podcastowej naszych stacji muzycznych - komentuje Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

W obu cyklach partneruje stacjom Agory platforma OLX, która podkreśla, że edukowanie w zakresie bezpieczeństwa od lat jest jedną z jej misji. - Tworzone przez nas kampanie z dystansem i przymrużeniem oka, ale co najważniejsze: z ogromną skutecznością tłumaczą, jak nie dać się oszukać w sieci. Wiemy, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdemu może zdarzyć się dać złapać na haczyk. Podcast to dobry sposób na wyjaśnienie, dlaczego warto się czasem zatrzymać, poświęcić czynnościom wykonywanym w telefonie lub komputerze więcej czasu, być czujnym - wyjaśnia Paulina Rezmer, reprezentująca serwis OLX.

Kolejny wspólny projekt

Cykle podcastowe „Odeprzyj e-atak" i „FRAUDycja" wspiera promocja na tokfm.pl, www.zloteprzeboje.pl, www.rockradio.pl oraz na www.radiopogoda.pl, a także w mediach społecznościowych wszystkich stacji. Dodatkowo, seria jest promowana również na wybranych platformach streamingowych. Za towarzyszącą seriom ofertę partnerską odpowiada Tandem Media, broker kinowo-radiowy Agory.

To kolejny wspólny projekt podcastowy stacji radiowych Agory i Tandem Media oraz OLX. Już od ponad trzech lat w podcaście „Dobra praca" Tok FM wraz z OLX doradza odbiorcom w kwestii rozwoju zawodowego, decyzji związanych ze ścieżką kariery, a także satysfakcji z pracy. Jesienią br. ukazały się odcinki kolejnego, 7. sezonu „Dobrej pracy".

Tandem Media, broker kinowo-radiowo-podcastowy, pośredniczy m.in. w sprzedaży czasu reklamowego w stacjach radiowych Grupy Radiowej Agora (Radio Złote Przeboje, Rock Radio, Radio Pogoda oraz TOK FM) i rozwija ofertę reklam audio związanych z podcastami.

Nadawcą Radia TOK FM jest spółka Inforadio, w której 66,09 proc. udziałów ma Grupa Radiowa Agory, a 33,91 proc. - należąca do Wydawnictwa Polityka firma Polityka Info.  Według badania Radio Track od sierpnia do października br. TOK FM miało 2,7 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 2,4 proc. rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Stacje radiowe Agory wraz z OLX przygotowują podcasty o bezpieczeństwie w sieci

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Docent Furman
Wstydziłbym się słuchać stacji radiowych Agory...
odpowiedź