SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TOK FM zrezygnowało z audycji Sosnowskiego, Raczka, Passenta, Solskiej i Orlińskiego. Szykuje nowy program z udziałem słuchaczy

Do ramówki Radia TOK FM (Grupa Radiowa Agory) nie wrócą już „Nasłuchiwanie” Jerzego Sosnowskiego oraz inne audycje z cyklu „Salon Radia TOK FM”. W ostatnim okresie w tym paśmie emitowano cykl „Usłysz swoje miasto”, a niebawem pojawi się tam nowy program z udziałem słuchaczy - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Jerzy SosnowskiArticle

O tym, że jego audycja nie wróci już do TOK FM, Jerzy Sosnowski poinformował w środę. - Audycja „Nasłuchiwanie” miała wrócić po wakacyjnej przerwie we wrześniu. W końcu sierpnia okazało się, że ze względu na zbliżające się wybory samorządowe ten powrót został przesunięty na początek listopada. Dziś dowiedziałem się, że „Nasłuchiwania" nie będzie do końca grudnia, „a potem się zastanowimy” - napisał.

- No to ja jestem duży chłopiec i zastanowiłem się od razu. Wszystkim, którzy ze mną nasłuchiwali dźwięków świata, bardzo dziękuję za nasze poniedziałkowe wieczory - dodał.

Jerzy Sosnowski prowadził „Nasłuchiwanie” od marca ub.r. Audycja była emitowana w poniedziałki o godz. 20 w ramach cyklu „Salon Radia TOK FM”. We wtorki w tym cyklu nadawano wywiady Daniela Passenta, w środy - „Szczerotok” Tomasza Raczka, w czwartki - „Teraz Solska!” Joanny Solskiej, a w piątki - „Piąteczek” Wojciecha Orlińskiego.

Na początku września wszystkie te audycje zniknęły z ramówki TOK FM. Zamiast nich emitowano cykl „Usłysz swoje miasto” związany z wyborami samorządowymi.

Na początku listopada w ramówce pojawi się natomiast nowy multimedialny program realizowany z udziałem słuchaczy. - Będzie to kolejna interaktywna propozycja stacji - od września br. to miejsce w ramówce TOK FM zajmował „Hyde Park”, który spotkał się z wyjątkowym zainteresowaniem odbiorców i odniósł ogromny sukces. Audycja była emitowana po każdej z debat kandydatów na prezydenta miasta organizowanych w ramach „Usłysz swoje miasto” - przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Agata Staniszewska, rzeczniczka prasowa Agory.

- Jeśli chodzi o inne nowości w ofercie stacji, to redakcja Radia TOK FM pracuje nad nową ramówką na 2019. Na tę chwilę nie możemy więcej powiedzieć w tej sprawie - dodała.

Według badania Radio Track w trzecim kwartale br. TOK FM miało 1,7 proc. udziału w rynku słuchalności.

Dołącz do dyskusji: TOK FM zrezygnowało z audycji Sosnowskiego, Raczka, Passenta, Solskiej i Orlińskiego. Szykuje nowy program z udziałem słuchaczy

39 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
no tak
Lewica wyrzucona z toku. Tuż po wyborach. Symboliczne.
odpowiedź
User
Jack
Czy pod TOK FM pojawi się pikieta Towarzystwa Dziennikarskiego z Blumsztajnem na czele?
:)
odpowiedź
User
joanna
aaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie zaKODowani?!!!! ratunku! barykada, pikieta!
odpowiedź