SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Konik zastąpi Marka Metryckiego jako partner zarządzający Deloitte Polska

Od 1 czerwca 2020 roku stanowisko partnera zarządzającego Deloitte Polska obejmie Tomasz Konik. Zastąpi Marka Metryckiego, który zarządzał firmą przez ostatnie 12 lat. Dotychczasowy szef polskiego oddziału Deloitte pozostanie w strukturach firmy.

Tomasz KonikArticle

Jak podano w komunikacie "w Deloitte Polska rozpoczął się ponad półroczny proces przejściowy, który obejmuje stopniowe przekazywanie obowiązków nowemu partnerowi zarządzającemu, Tomaszowi Konikowi".

- Jestem przekonany, że ogromne zaangażowanie, doświadczenie i spójna wizja dalszego rozwoju Deloitte, które posiada Tomasz, przyczynią się do umocnienia pozycji Deloitte, jako niekwestionowanego lidera na rynku usług profesjonalnych - mówi Marek Metrycki, CEO Deloitte w Polsce.

Tomasz Konik jest związany z Deloitte od niemal 20 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Doradztwie Podatkowym i Prawnym, a ostatnio pełnił rolę wiceprezesa zarządu Deloitte, odpowiedzialnego za obszar firmowych programów klienckich i branżowych oraz partnera w dziale konsultingu.

– Tomasz to świetny lider, a jego dotychczasowe doświadczenie pomoże w dalszym rozwoju naszej firmy. Przez lata swojej działalności w Deloitte m.in. z sukcesem rozbudował praktykę doradztwa podatkowego w biurach Deloitte na południu Polski, kierował ogólnopolskimi zespołami ds. specjalnych stref ekonomicznych, energii i zasobów naturalnych oraz rozwijał program inicjatyw branżowych. Brał także aktywny udział w tworzeniu nowej strategii konsultingowej. Jestem przekonany, że te doświadczenia pozwolą mu sprawnie wejść w nową rolę partnera zarządzającego - dodaje Metrycki.

Tomasz Konik jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz międzynarodowego programu MBA St. Gallen w Szwajcarii. Ukończył programy szkoleniowe w IMD w Lozannie, Harvard Business School w Bostonie i Said Business School w Oxfordzie. W 2015 roku zakończył studia AMP w IESE Business School Universidad de Navarra

Dołącz do dyskusji: Tomasz Konik zastąpi Marka Metryckiego jako partner zarządzający Deloitte Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kto
A co ten news ma do reklamy? Deloitte to firma audytorska / consultingowa
odpowiedź