SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Misiak: z Dirlango do zarządu Grupy 4fun Media

Od początku czerwca Tomasz Misiak będzie członkiem zarządu Grupy 4fun Media. Poprzednio pracował w Dirlango, a wcześniej przez 8 lat był już związany z 4fun Media.

Tomasz MisiakArticle

Przez ostatnie pięć lat Tomasz Misiak był chief technology oficerem w firmie Dirlango. Wcześniej pracował już w Grupie 4fun Media - w latach 2004-2012 był dyrektorem ds. komunikacji interaktywnej i technologii. Ponadto pełnił funkcję dyrektora serwisów SMS w Onecie.

- Tomasz Misiak posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na kierowniczych stanowiskach związanych z zarządzaniem i rozwijaniem projektów informatycznych w obszarze aplikacji mobilnych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych w obszarze baz danych, oprogramowania systemów emisyjnych,  responsywnych serwisów internetowych, rozwiązań WIFi w przestrzeniach miejskich itd. Pan Tomasz Misiak posiada także duże doświadczenie w zarządzaniu zespołami programistów oraz w nadzorze nad polityką informatyczną spółek - uzasadnia Grupa 4fun Media w komunikacie giełdowym

Prezesem Grupy 4fun Media jest Rafał Baran (od kwietnia 2015 roku), a członkiem zarządu - Aneta Parafiniuk (od marca 2011 roku).

W minionym kwartale firma zanotowała 9,61 mln zł wpływów ze sprzedaży (wobec 8,59 mln zł rok wcześniej) i 650,1 tys. zł zysku netto (wobec 416 tys. zł przed rokiem).

W całym ub.r. Grupa 4fun Media miała 38,2 mln zł wpływów i 1,17 mln zł zysku netto. W czwartek rada nadzorcza firmy pozytywnie zaopiniowała wniosek zarządu, żeby zeszłoroczny zysk w całości przeznaczyć na kapitał zapasowy spółki.

Do Grupy 4fun Media należą telewizyjne kanały muzyczne 4fun.tv, 4fun Dance i 4fun Gold Hits, agencja reklamowa Bridge2fun i firma reklamy zewnętrznej Screen Network.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Misiak: z Dirlango do zarządu Grupy 4fun Media

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
panki
Brawo Misiek!!!
I to jest to!!!
odpowiedź