SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Terlikowski i Małgorzata Terlikowska odchodzą z serwisu Fronda.pl. „Ostatnio byłem tam tylko współpracownikiem”

Prawicowy dziennikarz Tomasz Terlikowski ogłosił wczoraj swoje odejście wraz z żoną z redakcji serwisu Fronda.pl. - Nie mam zwyczaju opowiadać o przyczynach rozstania z mediami lub instytucjami, w których pracowałem lub które współtworzyłem. Pozostaję nadal redaktorem naczelnym Telewizji Republika - stwierdza krótko Terlikowski w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl.

Tomasz TerlikowskiArticle

Z wydawnictwem „Fronda” Tomasz Terlikowski był związany od 2009 r., gdy objął w nim stanowisko prezesa zarządu. Później, w latach 2010- 2014 był redaktorem naczelnym serwisu Fronda.pl.

Teraz dziennikarz wraz z żoną Małgorzatą Terlikowską postanowili odejść z redakcji Fronda.pl, o czym Terlikowski poinformował we wpisie na Twitterze.

- Dziś zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem Fronda.pl - napisał Terlikowski.

W rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl dziennikarz nie chciał ujawnić przyczyn, które stoją za decyzją zakończenia przez Terlikowskich współpracy z Fronda.pl.

- Wszystko co miałem do powiedzenia napisałem na Twitterze. Nie mam zwyczaju opowiadać o przyczynach rozstania z mediami lub instytucjami, w których pracowałem lub które współtworzyłem - wyjaśnia Terlikowski.

Na pytanie o dalsze plany zawodowe i ewentualne przejście do innych tytułów niż Fronda.pl były już publicysta tego serwisu zaznacza, że obecnie skoncentruje się jeszcze bardziej na kierowaniu Telewizją Republika - Terlikowski jest redaktorem naczelnym tej stacji od września 2014 r. Nasz rozmówca przypomniał też, że w ostatnich latach jego zawodowe związki z Fronda.pl miały raczej luźny charakter.

- Moje plany zawodowe są niezmienne, jestem redaktorem naczelnym Telewizji Republika i pod tym względem nic się nie zmienia - podkreśla Terlikowski. - Tak naprawdę od 2,5 roku już tylko współpracowałem z Fronda.pl pisząc dla nich od czasu do czasu teksty. Pozostaję w Telewizji Republika i to jest teraz główny cel mojego zawodowego zaangażowania.

Obok wspomnianego wpisu informującego o opuszczeniu Frondy Terlikowski opublikował także drugi, bardzo zdecydowany w swojej wymowie tweet dotyczący jego związków z portalem.

- Jeśli znajdziecie tam moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione - napisał Terlikowski.

Treść tego wpisu może świadczyć o tym, że dziennikarz rozstaje się z Fronda.pl w niezbyt przyjaznej atmosferze. Dlatego zapytaliśmy Tomasza Terlikowskiego o dodatkowy komentarz na temat tego tweeta. Dziennikarz zdecydowanie jednak odmówił.

- Wpis dotyczący nowych tekstów, które mogą się ukazać na Fronda.pl podpisane moim nazwiskiem należy odczytywać dosłownie tak, jak go sformułowałem. Nie będę go dodatkowo komentował - uciął krótko Terlikowski.

Tomasz Piotr Terlikowski (ur. 10 września 1974) to dziennikarz, filozof, publicysta, tłumacz, pisarz i działacz katolicki oraz od 2014 roku redaktor naczelny Telewizji Republika.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Terlikowski i Małgorzata Terlikowska odchodzą z serwisu Fronda.pl. „Ostatnio byłem tam tylko współpracownikiem”

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rozbawiony piSSem
Na samą myśl o ogniu piekielnym i potępieniu wiecznym nikt nie odważy się kraść tych bezcennych dla ludzkości tekstów :D :D :D
odpowiedź
User
odchodzi
Po licznych sukcesach...
odpowiedź
User
wierny czytelnik
Fronda to mój ulubiony dostarczyciel lolcontentu. Drugie są parówy Lisa, a trzecie lizusy Karnowskich. Fronda to jednak bezkonkurencyjny lider tego zestawienia.
odpowiedź