SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Kopka-Wojciechowska na czele marketingu w Totalizatorze Sportowym, Olgierd Cieślik nowym prezesem

Magdalena Kopka-Wojciechowska jest nowym członkiem zarządu Totalizatora Sportowego odpowiedzialnym za marketing, sprzedaż i produkty. Wcześniej pracowała m.in. w BZ WBK i Polskapresse.

Article

Magdalena Kopka-Wojciechowska, decyzją rady nadzorczej Totalizatora Sportowego, została powołana na członka zarządu tej spółki odpowiedzialnego za marketing, sprzedaż i produkty. Oprócz niej do zarządu powołano również Olgierda Cieślika na stanowisko prezesa oraz Bogdana Pukowca, który w zarządzie odpowiada finanse i inwestycje.

Spółka od kilku miesięcy próbowała wybrać członka zarządu odpowiedzialnego za marketing, sprzedaż i produkty. Pierwsze postępowanie kwalifikacyjne na to stanowisko ogłoszono 19 kwietnia br., jednak zamknięto je 26 maja br. bez rozstrzygnięcia. Tego samego dnia rozpoczęto kolejne postępowanie.

W poprzedniej kadencji zarządu Totalizatora Sportowego za marketing odpowiadał Wojciech Szpil, prezes zarządu, który przestał pełnić tę funkcję w marcu ub.r. W kwietniu ub.r. nowym prezesem spółki został Łukasz Łazarewicz, który zrezygnował z tego stanowiska 10 miesięcy później.

Magdalena Kopka-Wojciechowska ostatnio, przez dwa i pół roku, pracowała w Banku Zachodnim WBK jako manager ds. strategii marki i badań marketingowych. W latach 2012 -2015 była prezesem Fundacji Edukacja bez Granic.

Od 1995 do 2012 roku pracowała jako dyrektor biura reklamy w filii Polskapresse na Śląsku.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magdalena Kopka-Wojciechowska na czele marketingu w Totalizatorze Sportowym, Olgierd Cieślik nowym prezesem

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Janusz
Czy pis czy po, spółki obsadzamy wg klucza: po znajomości. A doświadczenie? Każdy się tego może nauczyć, a za państwowe pieniądze nauka jest przecież najtańsza. Co tam efekty...
odpowiedź
User
brawo za marketing
Widać, że członek zarządu odpowiedzialny za marketing. Zdjęcie do pressa robione tosterem na korytarzu z zaskoczenia...
odpowiedź
User
Iza
nie znacie Magdy a to świetny specjalista i wspaniały człowiek
odpowiedź