SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Totalizator Sportowy wybiera agencje reklamowe do rocznej obsługi

Totalizator Sportowy rozpoczął przetarg na jego obsługę reklamową - ustalił serwis Wirtualnemedia.pl. Może w nim wybrać kilka agencji, z którymi podpisze tzw. umowy ramowe. Chce z nimi współpracować przez rok, ale nie wyklucza też, że w tym okresie nie zleci im żadnych zadań. W tej sytuacji nie będą miały prawa do jakichkolwiek roszczeń.

Article

Wybrana w przetargu agencja (lub kilka - bo taką możliwość spółka przewiduje) będzie odpowiadać m.in. za planowanie strategiczne, opracowanie strategii komunikacji dla wszystkich marek Totalizatora, opracowanie reklam ATL i BTL, ich produkcję itp. Spółka będzie każdorazowo zlecać wybranej agencji realizację konkretnych projektów. Jeżeli w tym przetargu wybierze do współpracy kilka firm, przy każdym zlecanym projekcie będzie składać im zapytanie, a do realizacji danego projektu wybierze tę, która przygotuje najlepszą ofertę.

Na etapie przetargu agencje mają do wykonania dwa zlecenia. Pierwszy dotyczy przygotowania dwóch odrębnych linii kreatywnych oraz opracowania zupełnie nowej koncepcji kreatywnej dla platformy komunikacyjnej dla Zdrapki.
Drugi z kolei obejmuje przygotowanie koncepcji kreatywnej oraz wyprodukowanie spotów tv  reklam internetowych dla gry Eurojackpot.

Na obecnym etapie Totalizator zastrzega, że mimo wyboru w tym postępowaniu zwycięskich agencji i zawarciu z nimi umów ramowych może dojść do sytuacji, w której w trakcie trwania tych umów może nie zlecić im realizacji żadnego projektu. W takim przypadku agencja nie będzie miała prawa do jakichkolwiek roszczeń.

## NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/panstwowe-spolki-i-ministerstwa-gdzie-sie-reklamuja-najwiecej-w-sieciach-w-dol-fakt-i-gazeta-wyborcza-analiza ##

Warunkiem udziału w przetargu, który trwa do 15 listopada jest wpłata 20 tys. zł wadium.

Totalizator Sportowy w lutym br. wybrał do współpracy w zakresie obsługi reklamowej – również w przetargu – cztery agencje: Grandes Kochonos, Apella, Red8 Advertising i dsk. Umowy z nimi zawarł na rok.

Kreację reklam do kampanii prowadzonej w maju br., a promującej markę Multi Multi przygotowała agencja Red8. Ta sama agencja jest autorem reklam ostatniej kampanii z Kamilem Bednarkiem w roli głównej, a promującej markę Lotto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Totalizator Sportowy wybiera agencje reklamowe do rocznej obsługi

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Panna
Wymarzony partner. Jaki komfort pracy! Jaki dreszczyk emocji!
Za każdmym razem trafiać do bębna maszyny losującej pomysły. No cóż, klient wyraźnie lubi te wszystkie loterie
odpowiedź