SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szósty sezon programu „Totalne remonty Szelągowskiej” w nowym paśmie, emisja od 6 września

Od 6 września TVN będzie emitować szósty sezon programu „Totalne remonty Szelągowskiej”, cykl będzie można oglądać w nowym paśmie - w środy o godz. 21.35.

„Totalne remonty Szelągowskiej”, fot. TVN „Totalne remonty Szelągowskiej”, fot. TVN

W ramach „Totalnych remontów Szelągowskiej” Dorota Szelągowska wraz z ekipą przeprowadza metamorfozy całego domu lub mieszkania w formie niespodzianki. Bohaterowie dowiadują się o przemianie swojego lokum dopiero na początku odcinka - jest to dla nich zupełne zaskoczenie. Pierwszy sezon cyklu emitowany był jesienią 2020 roku.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

TVN dotychczas pokazał pięć edycji programu, ostatnią z nich oglądać można było jesienią ub.r.

Szósty sezon w dotychczasowym paśmie „Top model”

Jak wynika z najnowszych informacji, szósty sezon programu „Totalne remonty Szelągowskiej” w TVN będzie emitowany w nowym paśmie - w środy o godz. 21.35, począwszy od 6 września 2023 roku. Dotychczas cykl nadawany był w poniedziałkowe wieczory.

W ostatnich latach w jesiennej ramówce w środy o 21.30 TVN pokazywał „Top model”, który jesienią br. będzie można oglądać w soboty o 20.00.

Poszukiwania uczestników do „Totalnych remontów Szelągowskiej 6” rozpoczęły się w styczniu br., program nagrywany był w kolejnych miesiącach.

Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 6,90 proc.

Dołącz do dyskusji: Szósty sezon programu „Totalne remonty Szelągowskiej” w nowym paśmie, emisja od 6 września

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl