SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TP: mniej abonentów neostrady, więcej klientów internetu mobilnego

 W ub.r. liczba abonentów neostrady spadła poniżej 2 mln. Za to liczba klientów internetu mobilnego TP wzrosła o 41 proc.

TP: mniej abonentów neostrady, więcej klientów internetu mobilnego

Na koniec ub.r. Grupa TP miała dokładnie 2,286 mln abonentów internetu stacjonarnego, czyli minimalnie – o 0,5 proc. – więcej niż rok wcześniej. Za to liczba abonentów neostrady nieznacznie się zmniejszyła – o 4,8 proc., spadając poniżej poziomu 2 mln. Natomiast przybyło klientów internetu stacjonarnego Orange, a liczba użytkowników dostępu opartego na CDMA nawet się podwoiła. Z kolei liczba abonentów internetu mobilnego – oferowanego przez Grupę TP pod markami Business Everywhere i Orange Free – zdecydowanie przekroczyła 500 tys. Ogółem na koniec ub.r. z takiego dostępu korzystało 41 proc. użytkowników więcej niż na koniec 2009 roku.

Grupa TP szacuje, że z oferowanego przez nią dostępu do internetu na koniec ub.r. korzystało 6,5 mln Polaków. Operator estymuje, że pod względem ilościowym miał 35 proc. udziału w rynku, a pod względem wartościowym – 44 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TP: mniej abonentów neostrady, więcej klientów internetu mobilnego

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ciekawy ....
czym różni się internet stacjonarny od neostrady?
8 8
odpowiedź
User
Bochun
Dobrze, że istnieje coś takiego jak konkurencja, bo neostrada żąda wygórowanej ceny, jak za tak kiepskie usługi!
8 8
odpowiedź