SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TP porozumiała się z NOM

Telekomunikacja Polska i NOM podpisały umowę, która kompleksowo reguluje kontakty między firmami

Telekomunikacja Polska i Niezależny operator międzystrefowy podpisały umowę, która kompleksowo reguluje kontakty między firmami. To kolejny krok do rozwoju całego rynku teleinformatycznego i biznesowej współpracy między operatorami.

- Od kiedy przyszedłem do TP podkreślałem, że nie chcemy żadnymi sztuczkami prawnymi ograniczać rynku i nie będziemy blokować konkurencji. Nasz cel to wspieranie rozwoju rynku teleinformatycznego, na którym jest obecnie miejsce dla każdego. Dzisiejsza umowa to kolejny przykład takiego podejścia - powiedział Marek Józefiak, Prezes Zarządu TP.

Podpisana 10 grudnia 2003 umowa z NOM o połączeniu sieci, rozszerza współpracę obu firm o dostęp do Internetu, połączenia lokalne oraz do sieci komórkowych. Reguluje także kwestie wzajemnych rozliczeń. Umowa w całości zastępuje wcześniejsze porozumienie, które obowiązywało od kwietnia 2002 r.

NOM jest kolejną po Dialogu firmą, która podpisała z TP umowę regulującą kompleksowo relacje międzyoperatorskie. TP chce takie umowy podpisać także z innymi operatorami m.in. z Netią.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TP porozumiała się z NOM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl